PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
Bramki: 79. Sternicki, 90+3. Śliwiński - 90+3. Snopczyński

Dzieje się w końcówce... GOL DLA LECHII! Snopczyński pokonuje Kosiorka

90+3'

GOOOL DLA BRONI! Podanie z głębi pola do Śliwińskiego, a ten uderzeniem po ziemi pokonuje Awdziewicza!

90+2'

Znakomitą okazję do podwyższenia prowadzenia miał Sternicki. Chyba za długo się zastanawiał bo chybił z kilku metrów

90'

Co najmniej trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

89'

Lechia w końcówce rzuciła się do odrabiania strat

87'

Dwie kapitalne interwencje Kosiorka po strzałach głową rywali!

87'

W ostatnich minutach Broń przejęła inicjatywę

85'

Amroziński za Cieślika (Lechia)

83'

Śliwiński uruchomił Wójcika na lewym skrzydle, ten po chwili oddaje strzał, ale niecelny

81'

Wójcik za Jedynaka (Broń)

79'

GOOOL DLA BRONI! Świetny kontratak radomian. Długa piłka do Śliwińskiego na lewą stronę, ten znakomicie wykłada piłkę w pole karne do wprowadzonego przed chwilą Sternickiego i Broń obejmuje prowadzenie

78'

Sternicki za Kołtunowicza (Broń)

78'

Zbyt głębokie to odśrodkowaniue Szymczaka i piąstkuje Kosiorek

73'

Kubiak za Buczkowskiego (Lechia)

73'

Niecelnie z dystansu Więcek

71'

Ładnie w środku pola zabrał się z piłką Więcek, wyłożył do Śliwińskiego, ale strzał po ziemi zbyt lekki i broni Awdziewicz

70'

Pawlik (Lechia)

67'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu - Winiarski (Broń)

66'

Winiarski za Zagórskiego (Broń)

66'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i Czarnecki minimalnie przestrzelił

61'

Snopczyński za Marciocha (Lechia)

59'

Pierwsza zmiana w tym meczu. Lewiński za Bąkowicza  (Lechia)

59'

Szymczak minimalnie chybił!

59'

Wuwer z narożnika pola karnego i łapie Kosiorek

57'

Niecelna próba Kołtunowicza

57'

Zamieszanie pod bramką gości! Ziemak mocno w pole karne, piłka odbiła się od kilku zawodników, ale ostatecznie sytuację wyjaśniają defensorzy Lechii

54'

Wuwer zabrał się z piłką w środku, oddał jednak niecelny strzał sprzed pola karnego

53'

Pawlik po ziemi do Buczkowskiego. Strzał zawodnika Lechii z ostrego kąta bardzo niecelny

51'

Znakomicie broni Kosiorek! Centra z rożnego, zgranie Cyrana do Buczkowskiego i łapie golkiper Broni

51'

Już chyba dziesiąty rzut rożny dla Lechii dziś

48'

W dogodnej sytuacji Buczkowski. Piłka jednak w rękach Kosiorka

46'

Dogranie górą z głębi pola, ale strzał Śliwińskiego zbyt lekki

46'

Gramy! Zaczęła Broń. Oba zespoły bez zmian w składach

45+1'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Wracamy za kwadrans

45'

W końcówce lepsi goście, ale wciąż bez goli w tym meczu

42'

Bardzo ładna akcja Lechii zakończona strzałem z dystansu po ziemi Szymczaka, ale dobrze radzi sobie z tym uderzeniem Kosiorek

39'

Zagotowało się trochę przy linii bocznej. Czarnecki chciał szybko rozegrać aut, ale jeden z zawodników Lechii złapał piłkę i nie chciał oddać. Sytuacja jednak szybko opanowana przez arbitra

36'

Najlepsza sytuacja dla radomian! Śliwiński urwał się na prawym skrzydle, dograł mocno w pole karne do Jedynaka, ale właśnie... za mocno

34'

Kolejny rożny dla przyjezdnych i piłka w rękach bramkarza Broni

33'

Ależ szansa dla gości! Dośrodkowanie na głowę Cieślika, ten praktycznie niepilnowany uderza szczupakiem, ale świetnie broni Kosiorek!

32'

Znowu okres przewagi Lechii i kolejny, trzeci już w tym meczu korner

30'

Dobra interwencja Kosiorka po dośrodkowaniu Pawlika

29'

Z 25 metrów próbował Kania, ale efekt taki sam jak w 25 minucie po strzale Buczkowskiego

28'

Dobra okazja dla radomian. Dośrodkowanie z prawego skrzydła na głowę Jedynaka. Strzał jednak niecelny

25'

Z dystansu Buczkowski, ale ponad poprzeczką

23'

Urwał się w środku pola Kania, ale w ostatniej chwili radomianie przerwali kontrę

22'

Śliwiński bliski przelobowania golkipera Lechii. Sytuację jednak zażegnał jeden z obrońców

19'

Podanie z głębi pola i zawahał się Awdziewicz, ale ostatecznie złapał futbolówkę na linii pola karnego

17'

Dogranie z prawej strony boiska, ale Śliwiński nie sięgnął piłki

17'

Ładna centra Leśniewskiego, ale strzał Kołtunowicza zablokowany

16'

Buczkowski z dystansu i broni Kosiorek

14'

Dośrodkowanie Zagórskiego, ale niecelne i wybijają obrońcy ekipy z Tomaszowa Mazowieckiego

13'

Na trybunach zameldowała się dziś kilkunastoosobowa grupa kibiców gości

12'

Czarnecki chciał wejść między trzech obrońców i stracił piłkę

10'

Wreszcie strzał radomian. Choć ciężko nazwać to jakimś większym zagrożeniem, bo piłka po uderzeniu Kołtunowicza ledwo dotoczyła się za linię końcową

9'

Jak na razie gra toczy się na połowie Broni. Lechia w ataku pozycyjnym

8'

Dobry pomysł miał Jakubczyk. Jego podanie pomiędzy obrońców Broni jednak trochę za mocne

7'

Pierwszy rzut rożny dla Lechii. Bez zagrożenia

5'

Szarpana gra na razie

4'

Sporo strat po stronie Broni w pierwszych minutach

2'

Pierwsza akcja Lechii. Prawą stroną Bąkowicz, który podawał do Marciocha, ale ostatecznie defensorzy Broni wybili piłkę z własnego pola karnego