Dobre wyjście Radomiaka do kontry, Chams jednak został zatrzymany przez rywala.

Bażant wyprzedza Chamsa, wychodzi na sam na sam, ale tylko trącił piłkę, którą łapie Kochalski.

79'

Kluska fauluje w środku pola.

78'

Radomianie tracą piłkę w ataku, ale Wiatrak odbiera i rusza z piłką na bramkę. Jest już pod polem karnym, wykłada Filipowiczowi, jego strzał z ostrego kąta broni golkiper Wisły, a Wiatrak w świetnej sytuacji nie trafia w bramkę przy próbie dobitki.

77'

Głębokie dośrodkowanie, do którego nie dopada żaden zawodnik Wisły.

76'

Chams przerywa kontrę faulem.

76'

Filipowicz zagrywa na samą linię bramkową, ale Kucharski minimalnie mija się z piłką. Niepewnie, ale łapie bramkarz.

75'

Brzydko faulowany Nowosadko, który minął rywala w pełnym biegu.

75'

Bażant odbiera piłkę, ale niecelnie zagrywa na drugą stronę boiska i znów Radomiak przy piłce.

74'

Niepewna interwencja bramkarza, jednak Nowakowski traci piłkę na środku boiska. Rywal rusza z groźną kontrą, młody zawodnik nie odpuszcza, goni go i blokuje dośrodkowanie. Tylko korner, trybuny biją brawo za ten powrót.

73'

Adrian Nowosadko faulowany w bocznej strefie boiska. Będzie rzut wolny, szansa na dośrodkowanie.

72'

Kucharski uruchamia Chamsa, ten dobrze zagrywa w pole karne do Filipowicza, ale przy próbie dryblingu piłkę wybijają obrońcy.

71'

W odpowiedzi nieudana kontra Radomiaka.

70'

Kolejne zablokowane uderzenie drużyny z Sandomierza. Tym razem z dystansu.

69'

Filipowicz faulowany w środku pola. Mecz trochę stracił na intensywności.

68'

Ze strzału sandomierzan wychodzi podanie. Bez zagrożenia.

67'

Wisła coraz mocniej naciska. Kolejna akcja lewą stroną, piłka w pole karne i blokuje Kucharski.

66'

Chams wygrywa główkę, Gilewski i Kluska utrzymali piłkę w środku pola, jednak kontra nie była udana.

65'

Dośrodkowanie, ale bez strzału. Wisła przy piłce, cofnięta na własną połowę.

64'

Kontra i strzał gości z dystansu, ale blokuje go Chams. Rożny.

63'

Goście złapani na spalonym po podaniu po przekątnej.

62'

Adrian Nowosadko zastąpił Bruno Luza.

61'

Chams próbował przedrzeć się skrzydłem, jednak rywal go wypchnął.

60'

Dobry powrót Chamsa, który zatrzymał Ferensa. Rywal go faulował.

59'

Próba dośrodkowania Wisły z bocznej strefy boiska z rzutu wolnego - nieudana.

58'

Kamil Gilewski wchodzi w miejsce Patryka Winsztala.

57'

GOOOOOOOL!!! Filipowicz kapitalnie wystawia przed pole karne do Klabnika, ten strzela, ale trafia w rywala, Chams dobija z bliska na 3:0!

56'

Luz próbował zagrać w pole karne, ale nabił rękę rywala. Rzut wolny z boku szesnastki.

55'

Kolejne celne uderzenie radomian, tym razem chyba próbował Filipowicz.

54'

Radomiak bez problemu przerywa akcję rywali. Znów dobrze Kucharski.

53'

Kluska wpada w pole karne, ale próbę podania blokują obrońcy.

52'

Sokół strzela z dystansu, ale trafia wprost w ręce bramkarza.

51'

Winsztal faulowany w środku pola.

50'

Mocny strzał pomocnika Wisły z dystansu w środek bramki, miał problemy Kochalski.

49'

Wisła próbowała atakować, ale Radomiak wybija.

48'

GOOOOOL!!! Maciej Filipowicz przymierzył z dystansu, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.

48'

Kolejny faul, tym razem w bocznej strefie boiska.

47'

Wisła rozpoczyna drugą połowę od faulu.

46'

Nowak zszedł z boiska, w jego miejsce Nowakowski. Jest też Mateusz Kochalski i Kacper Wiatrak, którzy zastąpili Artura Halucha i Patryka Mikitę.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

Wisła II połowa: Wierzgacz - Stolarczyk, Stanek, Kolbusz, Bażant - Ferens, Tyl, Sornat, Brożyna - Makuszewski, Zawierucha

45'

Koniec pierwszej częście meczu.

45'

Krótkie rozegranie, po chwili Luz strzela i trafia w obrońcę. Kolejny róg.

44'

Winsztal rusza lewą stroną boiska, wywalczył rzut rożny.

43;

Atak za atak, ale Piątkowski na spalonym.

42'

Faul radomian w środku pola.

41'

CO ZA GOOOOOOOOOOOOL!!! Patryk Winsztal po dośrodkowaniu Bruno Luza strzela nożycami z pola karnego!

41'

Piłka przelobowała Chamsa, ten wraca i ryzykownie interweniuje w polu karnym. Bez faulu.

40'

Ponownie Haluch asekuruje bocznego obrońcę po dalekim podaniu, tym razem Chamsa. Pewne wybicie wychowanka Legii.

40'

Radomiak pod bramką rywala, ale Zieloni tracą piłkę na lewej stronie.

39'

Dwa faule radomian w środku pola.

38'

Kucharski wygrywa główkę, Wisła sugeruje, że sędzia "gwiżdże pod gospodarzy".

37'

Kucharski wygrywa kolejną główkę, dzięki pomocy Kluski Radomiak odzyskuje piłkę.

36'

Piątkowski kontra Sokół po raz setny, dobrze zastawia się obrońca (?) Radomiaka.

35'

Tym razem po ziemi Filipowicz, ale Nowak uderza niecelnie.

34'

Kolejny rzut rożny dla radomian po akcji prawą stroną boiska.

33'

Kolejny pojedynek Sokoła z Piątkowskim kończy się rzutem rożnym dla Wisły.

33'

Sokół przecina głową podanie za swoje plecy.

32'

Mikita niecelnie głową po rzucie rożnym.

31'

Szybka wymiana podań między Luzem i Sokołem, w końcu Kluska przerzuca do Mikity, ten zagrywa w pole karne i będzie rzut rożny.

31'

Dwa dobre dośrodkowania - najpierw ostra centra Filipowicza, potem poprawka Luza, ale oba bez strzału.

30'

Winsztal faulowany przy linii bocznej boiska.

29'

Tym razem Kucharski interweniuje głową w polu karnym.

28'

Bruno Luz długo holował piłkę, miał mnóstwo miejsca, ale zagrał wprost do rywala. Wisła wychodzi z bardzo groźną kontrą, Kucharski zatrzymuje ją faulem przed polem karnym.

27'

Haluch asekuruje Sokoła, któremu urwał się Piątkowski i wybija na aut.

26'

Klabnik wrzucony na minę po aucie, dostał podanie w otoczeniu rywali będąc ostatnim obrońcą, udowadnia wybiciem, że ma w nodze sporo siły.

26'

Filipowicz w ręce bramkarza, Wisła próbuje kontry, jednak na miejscu jest Karol Kucharski, który przecina akcję wślizgiem.

25'

Nowak faulowany w środku pola.

25'

Karol Kucharski pewnie zatrzymuje napastnika Wisły.

24'

Luz odbiera, Nowak próbuje uruchomić kontrę przerzutem, ale był faulowany.

23'

Radomiak wciąż przy piłce. Kluska za plecy obrońców... do bramkarza Wisły.

22'

Zieloni szybko odzyskują piłkę, Klabnik ponownie wyprowadza wysoko. Winsztal zagrywa na skrzydło, Luz w pole karne... bez strzału.

21'

Mikita próbował dalekiego wrzutu z autu, średnio mu to wyszło, ale Nowak zdołał mu odegrać. Po chwili Mikitę zatrzymał obrońca, jednak znów dobrze odnalazł się Nowak, który odebrał piłkę, wyłożył ją przed pole karne, a tam niecelnym uderzeniem popisał się Marcin Kluska.

20'

Piątkowski szuka szansy po kontrze, ale znów fauluje Sokoła.

19'

Niecelny strzał obrońcy Wisły głową po centrze w pole karne.

19'

Chams fauluje na prawej stronie boiska, będzie okazja do dośrodkowania.

18'

Maciej Filipowicz uderza z rzutu wolnego - tuż obok spojenia!

17'

Dość przypadkowy, ale brzydki i niebezpieczny faul Konefała na Winsztalu. Będzie okazja do strzału sprzed pola karnego.

16;

Chams wślizgiem zatrzymuje Dachnovskiego. Kluska wybija.

15'

Nie popisał się Sokół na lewej obronie, gracz Wisły wpada w pole karne z jego sektora boiska i uderza wprost w Halucha, który broni, ale nie bez problemów.

15'

Spora frekwencja na dzisiejszym sparingu. Ponad setka widzów ogląda mecz z trybun.

14'

Faul Zielonych na połowie rywala.

13'

Bruno Luz ograł obrońcę, dogrywa w pole karne i znów pusty przelot po dobrym podaniu. Po chwili Filipowicz przejmuje, uderza z dystansu... obok bramki.

12'

Znów niebezpiecznie Radomiak. Nowak do Mikity, ten w pole karne, ale nikt nie dobił strzału z piątego metra.

11'

Mamy pierwszy celny strzał Radomiaka. Chams przerzuca do Luza, ten przyjmuje, mija rywala i uderza mocno na bramkę. Golkiper Wisły pewnie łapie piłkę przy słupku.

11'

Mieli szczęście piłkarze Radomiaka. Po dalekim podaniu i zgraniu głową piłka trafia między Kucharskiego i Sokoła, rusza z nią napastnik Wisły, jednak w tej chwili sędzia pokazuje spalonego.

10'

Luz rozciąga przed polem karnym do Filipowicza, ten poprawia dośrodkowanie, jednak radomianie faulowali przy próbie strzału.

9'

Patryk Mikita utrzymał się w środku pola, zagrał do Filipowicza, ten uderza niecelnie ale z rykoszetem. Korner.

8'

Kucharski przerywa głową dalekie podanie pod pole karne, Radomiak odbiera w środku pola.

8'

Bardzo dobre prostopadłe podanie Bruno Luza do Patryka Winsztala, jednak szybszy był bramkarz.

7'

Faul Radomiaka w środku pola.

6'

Znów niebezpieczne nieporozumienie Luza z Sokołem, kontrę napędza zawodnik Wisły z numerem 8, ale podaje na wolne pole, gdzie nie było nikogo.

5'

Klabnik wyprowadził piłkę, Chams się przy niej utrzymał, ale po chwili Sokół z Luzem ją tracą. Groźną kontrę kończy asekuracja środkowych obrońców, którzy wybijają na aut.

4'

Radomiak rozgrywa piłkę na własnej połowie, próbuje ataku pozycyjnego.

3'

Damian Nowak przejmuje piłkę pod bramką rywala, uderza z dystansu... W futbolu amerykańskim byłyby za to punkty.

3'

Kluska próbował rozciągnąć do Luza, obrońca przejmuje to podanie.

2'

Pierwsza akcja Wisły, Piątkowski próbował ograć Sokoła, ale rywal faulował zawodnika Radomiaka.