Znicz Pruszków - Radomiak Radom (relacja LIVE)

3:2 (0:1)
Bramki: Smoliński (49.), Machalski (64. rzut karny), Bochenek (82.) - Kaput (38.), Makowski (47.)

Zapowiedź tego meczu można przeczytać - TUTAJ.

93'

Strzał rozpaczy Filipowicza z dystansu i koniec meczu. Cytując klasyk, Radomiak się kur.. skompromitował.

92'

Celny strzał głową radomian, broni Misztal.

92'

Spalony po stronie rywali.

91'

Dariusz Zjawiński schodzi z boiska, wchodzi Przemyslaw Kocot.

90'

Trzy minuty dłużej potrwają dzisiejsze zawody. tymczasem zablokowany strzał gospodarzy.

88'

Leandro daleko do napastnika, nic z tego.

87'

Huknął Smoliński z powietrza z pierwszej piłki, ale obok bramki.

86'

Makowski ustrzelił najwyżej gołębia na dachu hotelu. Bardzo niecelny strzał.

85'

Jakub Rolinc w miejsce Michała Kaputa.

84'

Sporo nerwów i fauli teraz na boisku

83'

Gospodarze nie rezygnują z ataków, Radomiak już nie ma pomysłu na grę.

82'

Marcin Bochenek po rzucie wolnym...

81'

Patryk Kubicki zastępuje Patryka Czarnowskiego.

81'

Winsztal szukał kolegi w polu karnym, bez skutku. Po chwili dobrze odbiera, ale Znicz wywalczy aut.

80'

Maciej Filipowicz za Adama Banasiaka.

79'

Smolinski się przewrócił i złapał piłkę. Kartka.

78'

Czarnowski zatrzymany po bramką rywala.

77'

Faul w środku pola, Michał Kaput odkopał piłkę i dostał kartkę za niesportowe zachowanie.

76'

Banasiak w ręce bramkarza. Groźna kontra, minięty Wawszczyk, ale asekurował go Grudniewski i grę wznowi Haluch.

75'

Leandro ograł rywali jak dzieci, wyłożył Jakubikowi... Broni Misztal, rożny...

74'

Gospodarze faulują w polu karnym Radomiaka.

73'

Zbyt mocna piłka, Kaput zgrywa jeszcze raz na piąty metr, Znicz wybija i kontruje. Faulem przerywa to Makowski, będzie kartka.

73'

Leandro zatrzymany na skrzydle, korner.

73'

Bochenek zatrzymał Makowskiego w polu karnym.

72'

Dwa faule gospodarzy w krótkim odstępie czasu, Radomiak zbliża się do bramki Znicza rzutami wolnymi.

71'

Zbyt mocne podanie w kierunku napastnika Znicza.

70'

Faul Winsztala w środku pola.

69'

Patryk Winsztal za Dominika Sokoła.

68'

Patryk Winsztal szykuje się do wejścia na boisko.

67'

Banasiak w pole karne, ponad poprzeczką.

66'

Leandro faulowany na skrzydle.

65'

Strzał Radomiaka, broni Misztal i będzie korner.

64'

Machalski pokonuje Halucha...

64'

RZUT KARNY DLA ZNICZA! Leandro wszedł od tyłu w nogi rywala próbując blokować strzał...

63'

Rzut rożny dla Znicza po dośrodkowaniu w pole karne!

62'

Tarnowski powalony przez Świdzikowski, kartka dla kapitana Radomiaka.

61'

Zjawiński dobija, zablokowany strzał i korner.

61'

ARTUR HALUCH! WYGRYWA POJEDYNEK Z CZARNOWSKIM!

60'

Strącił Kaput, ale podobnie jak przed chwilą jeden z rywali, minął się z piłką.

60'

Rzut wolny dla gospodarzy, dośrodkowanie i łapie Haluch. W odpowiedzi kontra i korner dla radomian.

59'

Ależ teraz było groźnie! Znów centra w szesnastkę Zielonych, z pięciu metrów głową chciał strzelać jeden z piłkarzy Znicza i minimalnie minął się z piłką.

58'

Dośrodkowanie w pole karne Radomiaka, nie łapie Haluch, aut dla Znicza.

57'

Groźne podanie do rywala przecina Grudniewski, Znicz wznawia szybko z autu, ale piłka adresowana do napastnika była zbyt mocna. Wznowi Haluch z piątki.

56'

Była szansa, ale Leandro uprzedzony przez obrońcę.

55'

Po raz kolejny ostro zaatakowany Sokół.

54'

Sokół zatrzymany przez obrońcę, tym razem czysto.

53'

Gospodarze z faulem w ataku. Osiem minut gry, pięć fauli z obu stron...

52'

Sokół faulowany, leży na murawie.

51'

Leandro zaatakował rywala, ten sie pomylił i mamy aut.

50'

Radomianie pod bramką rywali, wybijają obrońcy.

49'

Błyskawicznie Znicz! Piłka do Czarnowskiego w pole karne, zamieszanie i ostatecznie to Smoliński pakuje piłkę do siatki!

47'

Co za kontra! Leandro do Makowskiego, ten mija bramkarza i podwyższa wynik meczu!!!

46'

Groźnie pod bramką radomian, ale radzi sobie nasz zespół.

46'

Marcin Stromecki schodzi, w jego miejsce Marcin Smoliński.

46'

GRAMY!

Piłkarze wracają na murawę.

46'

Wracamy za kwadrans!

45'

Pogramy o minutę dłużej. Leandro wykorzystał ją na oddanie strzału - niecelnie.

44'

Eksperci TVP twierdzą, że w sytuacji, po której Leandro otrzymał kartkę, pretensje o rzut karny były słuszne.

43'

Zieloni niecelnie strzelają z 20 metrów.

42';

Radomiak przerywa kontrę faulem.

41'

Kolejne innowacje rodem z Pruszkowa. "Czemu my stoimy? Idźmy do przodu!" - złote, a skromne!

40'

Radomanie wciąż przeważają na boisku. Przed chwilą faul Kaputa.

39'

Z 30 metrów wolejem strzela Makowski, celnie, ale bez szans na gola.

38'

GOOOOOOOOOOOOL!!! BANASIAK Z NAROŻNIKA NA GŁOWĘ KAPUTA, TEN SIĘ NIE MYLI!

37'

Ależ szansa! Sokół wypuszczony w pole karne, strzał z ostrego kąta.. broni Misztal, obrońca wybija na korner.

36'

Znicz odkrył dzisiaj innowacyjną taktykę. Nazywa się wybijanie piłki za każdym razem, kiedy spadnie pod nogi.

35'

Zablokowany strzał Leandro w polu karnym po dograniu z lewej strony boiska...

34'

Banasiak zatrzymał akcję rywala dobrze wracając w pole karne.

33'

Wawszczyk do Sokoła, zbyt mocno.

32'

Świdzikowski nie zdołał dojść do strzału. Po kontrze łapie Haluch.

32'

Wawszczyk zderzyl się z rywalem, Banasiak będzie miał szansę na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

31'

Mądrze radomianie utrzymali się na skrzydle, unikając spalonego, ale akcja wyhamowała.

30'

Jednak nie tylko, bo Leandro dostał żółtą kartkę za dyskusje o rzucie karnym. Tymczasem celnie, ale lekko uderzał Kaput po rzucie rożnym.

29'

Michał Kaput indywidualnie, minął rywala, wyszedł na sam na sam i... trafił w Misztala. Próbował jeszcze dograć do kolegów, ale tylko korner dla Radomiaka.

28'

Za to teraz było groźnie! Niecelne podanie, kontra Znicza, Zjawiński zagrał na bliższy słupek, tam było ogromne zamieszanie, po którym radomianie wybili piłkę.

27'

Blisko błędu Zielonych po podaniu do obrońcy, kończy się faulem gospodarzy.,

26'

Brzydki faul na Makowskim w środku pola, pomocnik nie wstaje z boiska. Kartka dla Pawła Tarnowskiego...

25'

Radomiak pierwszy raz naprawdę mocno cofnięty do defensywy. Udaje sie jednak zażegnać niebezpieczeństwo.

24'

Świdzikowski niecelnie po rzucie rożnym.

23'

Ależ kontra Radomiaka! Leandro dostał podanie od Halucha, urwał się obrońcy, ale w ostatniej chwili został dogoniony, a jego strzał zablokowano.

23'

Niespodziewanie pierwszy celny strzał w tym mecuz oddali gospodarze. Głową w środek bramki Zjawiński, broni Haluch.

22'

Znicz urwał się z bardzo niebezpieczną kontrą, Wawszczyk przerwał idealnie podanie do napastnika w pole karne. Róg.

22'

Szybkie rozegranie z Banasiakiem, po chwili piłka do niego wraca, a ten z 16 metrów w poprzeczkę!

21'

Leandro wywalczy rzut rożny.

20'

Po raz pierwszy od dawna Znicz na połowie radomian inaczej niż przez długie podanie. Szybko zostali wypchnięci na własną połowię.

19'

Po ziemi, na zamieszanie pomocnik Radomiaka, wybijają obrońcy.

18'

Marcin Bochenek doczekał się kartki za kolejny faul. Groźny wolny, okazja do dośrodkowania dla Banasiaka.

17;

Duet Banasiak - Makowski znów w natarciu i kolejny niecelny strzał tego drugiego.

16'

Długie podanie pod bramkę Radomiaka, bez problemów Haluch.

15'

Leandro w pole karne, wybicie. Po chwili aut dla gospodarzy, nie zrozumieli się nasi zawodnicy.

14'

Radomiak na połowie rywala, szuka okazji do oddania strzału.

13'

Brzydki faul na Banasiaku przy linii bocznej boiska.

12'

Obrona Pruszkowa, jak obrona Częstochowy.. Wszystkie próby odbijają się od obrony Znicza. Byłby korner, ale wcześniej faulował Makowski.

11'

Karwot do Banasiaka, ten w pole karne w kierunku Makowskiego, a pomocnik z trudnej piłki uderza ponad bramką.

10'

Daleki wrzut z autu, z piłką urywa się Sokół, ale strzela niecelnie.

9'

Gospodarze znowu wybijają, tym razem przed siebie. Radomiak faulem przerywa kontrę.

9'

Wciąż radomianie pod bramką rywala, teraz po akcji skrzydłem obrońcy wybijają na kolejny korner.