Bramki: Szuprytowski (28.), Filipowicz (77.)

Obszerną zapowiedź tego meczu możecie przeczytać TUTAJ.

Relacja live

93'

I to byłoby na tyle! Mecz nie był ciekawy, ale wreszcie nadeszło upragnione przełamanie na wyjazdach!

91'

Rolinc ograł dwóch rywali, ale symulował w polu karnym tak słabo, że sędzia pokazał mu żóltą kartkę.

90'

Kubowicz ośmieszony przez Filipowicza, który zabiera mu piłkę, ale jego błąd naprawił kolega z zespołu. Trzy minuty doliczone przez sędziego.

89'

Teraz nieczysto strzela Rolinc po podaniu Leandro, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy.

88'

Dogranie Portugalczyka w pole karne, nic z tego nie wyszło.

87'

Powalony Bruno Luz, szansa na dośrodkowanie.

86'

I jeszcze jeden faul, tym razem Siarka.

85'

Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu.

84'

Radomiak szuka jeszcze jednego gola, częściej atakujemy stroną Bruno Luza.

83'

W polu karnym Rolinc... Zablokowany strzał.

82'

Po dośrodkowaniu Luza z piłką minął się Rolinc, ale mamy jeszcze rzut rożny.

81'

Chwila przerwy i gra wznowiona, gospodarze oddają nam piłkę.

80'

Na boisku leży Michał Grudniewski, a kartkę za faul otrzymał Dawid Kubowicz.

79'

Aleksander Drobot kończy mecz, na boisku melduje się Kamil Woźniak.

78'

Tak jak mówiliśmy, schodzi Patryk Mikita, wchodzi Bruno Luz.

77'

GOOOOOOOL!!! MACIEJ FILIPOWICZ Z DYSTANSU!!! TERAZ CIESZY SIĘ Z KIBICAMI!!!

76'

Koledzy podsumowali grę Patryka Mikity krzycząc po kolejnej stracie: "Kur.., Miki!". Coś czujemy, że zaraz podsumuje ją też trener, bo do wejścia szykuje się Bruno Luz.

75'

Tymczasem na trybuny został wyrzucony jeden z członków sztabu Siarki.

74'

Nerwowo się robi na boisku. Zagranie ręką i rzut wolny w środku pola dla Siarki.

73'

Patryk Mikita przed chwilą dwa razy udowodnił, że potrafi spier... nie tylko strzał z pięciu metrów, ale i podanie na wolne pole.

72'

Strzał głową leci do bramki, ale wybija go Martin Klabnik! Tymczasem za Sokoła wchodzi Rolinc.

71'

Rywale przewracają się w polu karnym, ale mają tylko rzut rożny. Tymczasem na boisko za moment wejdzie Jakub Rolinc. Wcześniej jednak Grzegorza Płatka zmienia Eryk Galara.

70'

Leandro kapitalnie urwał się rywalom, dograł na piąty metr do Mikity, który... przekopał nawet kilkumetrową siatkę chroniącą przed wykopaniem piłki poza teren stadionu. W tym przypadku powiedzenie o strzale Panu Bogu w okno jest jak najbardziej trafne.

69'

Sokół wychodził na sam na sam... Spalony.

68'

Ciekawostka - w tej połowie nie oddano jeszcze żadnego celnego strzału. Teraz po dograniu w pole karne mocno uderzył Mikita. Równie mocno, co niecelnie.

67'

Patryk Mikita zmylił Kamila Kargulewicza, urwał się na skrzydle, dograł... niecelnie.

66'

Jeszcze 24 minuty do końca spotkania. Poważnie, to jedyne co możemy powiedzieć. Nie szykuje się nawet żadna zmiana.

65'

Leandro pomknął mijając dwóch rywali i zatrzymał się na trzecim.

64'

Walczą jedni, walczą drudzy, a nam się po prostu nudzi.

63'

Rafał Makowski huknął z6 pół-woleja, a piłka otarła się o poprzeczkę!

62'

Mikita wpadł w pole karne, ale mamy tylko rzut rożny.

61'

Kolejny faul naszego zespołu. Szkoda, że nie ma tu opcji "szybka symulacja", uratowałoby to nas od pół godziny nudy.

60'

Kontra za kontrę, ale traci Jakubik zaatakowany przez trzech rywali.

59'

Dośrodkowanie Filipowicza wprost w ręce Krupy.

59'

A teraz łokciem zaatakowany Patryk Mikita i mamy rzut wolny z okolic pola karnego rywali.

58'

Próba zagrania za plecy obrońców, tracimy, ale wysoki pressing daje nam aut.

57'

Leandro zatrzymany czysto, rywal w kontrze zatrzymany faulem i kolejny rzut wolny.

56'

Gospodarze odważniej w ataku, ale póki co zwarta i szczelna defensywa naszego zespołu.

55'

Grudniewski pewnie interweniował zatrzymując akcję rywali.

54'

Za Maksymiliana Sitka wchodzi Paweł Mróz, a my mamy rzut wolny w środkowej strefie boiska.

53'

Kochalski wychodzi przed pole karne, wybija głową... Było niebezpiecznie, ale wybijamy piłkę.

52'

Próbujemy prawą stroną boiska, ale nic to nie dało.

51'

Mikita wypuścił Filipowicza, ten odegrał do Sokoła, ale szybszy był obrońca Siarki.

50'

Filipowicz dogrywa wprost na głowę Klabnika, ale jego strzał był niecelny.

49'

Przed meczem pisaliśmy, że Siarka gra brutalnie i ma na koncie 60 kartek. Mamy tego potwierdzenie. Kolejny brzydki faul przy polu karnym drużyny z Tarnobrzega.

48'

Teraz to gospodarze faulowali, ale centra Macieja Filipowicza skończyła się wybiciem piłki.

47'

Dośrodkowanie Radulja nie przyniosło zagrożenia.

46'

Dwa rzuty wolne dla Siarki. Drugi groźniejszy, bo z okolic pola karnego.

46'

Gospodarze zaczynają drugą połowę meczu, a goście z Radomia zaczynają głośny doping dla naszego zespołu.

46'

Strzelca bramki, Damiana Szuprytowskiego, zmienia Maciej Filipowicz.

46'

Koniec. No cóż, nie jest to mecz wysokich lotów. Wracamy za kwadrans!

45'

Pogramy o minutę dłużej.

44'

Chyba nie doczekamy się dobrego podania w pole karne z naszej strony w tym meczu. Źle Leandro, źle Jakubik.

43'

Szuprytowski z drugim celnym strzałem w tym meczu. Krupa zbija piłkę i mamy rzut rożny.

42'

Sokół brzydko faulowany tuż obok pola karnego. Szansa na dośrodkowanie z lewej strony boiska.

41'

Rozgrywamy piłkę pod bramką rywala, ale zamiast szukać podania, szukamy indywidaulnej akcji i strzału. Bez szans.

40'

Jeszcze raz goście, teraz z dystansu wolejem - daleko obok bramki.

40'

Michał Bierzało huknął, ale w mur.

39'

Aha, czyli gramy faul za faul. I coraz bliżej "szesnastki". Świdzikowski nieczysto, ok. 25 metrów od bramki. Niedobrze, bo skoro idziemy co pięć metrów, to zaraz gospodarzom wypadnie rzut karny...

38'

Sytuacja się odwraca. Faul gospodarzy, 30 metrów od bramki Krupy. Krótkie rozegranie, Leandro pociągnął kilka metrów, uderzył... obok bramki.

37'

Dośrodkowanie i spalony po stronie tarnobrzeżan.

36'

Faulujemy w odległości ok. 35 metrów od naszej bramki.

35'

W ekipie Siarki za Jakuba Głaza wchodzi Kamil Kargulewicz.

34'

Próba przerzucenia piłki przez Jakubika, nieudana.

33'

Podanie w kierunku Sokoła, szansa... szybszy był obrońca.

32'

Strzał tarnobrzeżan z dystansu doturlał się do bramki z taką siłą, że Kochalski obronił go nogą.

31'

Gębalski do Radulja, jego dośrodkowanie blokuje Jakubik i korner dla Siarki.

30'

Ruszamy z kontrą, Mikita wypuszcza Makowskiego, ten gonił piłkę do końca, ale nie zdołał jej opanować przed linią końcową boiska.

29'

Asysta Michała Grudniewskiego, który dzisiaj z konieczności na lewej obronie. Teraz groźnie Siarka, Drobot wyprzedził Jakubika, wyłożył piłkę, ale rywal na 16 metrze skiksował.

28'

GOOOOOOOOOOL! Bramka z niczego! Dogranie z lewego skrzydła, obrońca wybija piłkę, a ta spada pod nogi Szuprytowskiego na 10 metrze. Bez szans dla bramkarza!

27'

Świetnie Michał Kaput ograł kilku rywali na skrzydle, wpadł w pole karne i domagał się pomocy od kolegów, wystawił piłkę... nikt tego nie zgarnął.

26'

Łukasz Nadolski faulował Damiana Jakubika. Jakubik chyba mocno odczuł to starcie, bo nawet nie wstał, żeby wywołać awanturę. Kartka dla Nadolskiego.

25'

Brakuje nam zawodników z przodu. Każdy gra indywidualnie, Siarka nie miała problemów z powstrzymaniem akcji Mikity, któremu towarzyszył tylko Sokół.

24'

Radomiak póki co bez pomysłu. Dalekie piłki w kierunku Sokoła kończą tak jak przed chwilą - pod nogami bramkarza tarnobrzeskiego klubu.

23'

Szansa dla naszego zespołu, zablokowany na skrzydle Makowski. Gospodarze próbują kontry, ale szybszy był Kaput.

22'

Wychodzi Kochalski, niepewna interwencja, Jakubik wybija na aut... Jeszcze jedna centra i niecelny tym razem strzał rywali głową.

21'

Fauluje Sokół na skrzydle w okolicach własnej szesnastki. Będzie szansa na dośrodkowanie dla Siarki.

20'

Przed chwilą Leandro odebrał piłkę, ale Sokół został zatrzymany przez obrońcę. A teraz dwie okazje dla Siarki - najpierw blokujemy strzał z dystansu, potem doskonale broni Kochalski i tylko korner dla Siarki.

19'

Michał Kaput z żółtą kartką za faul w środku pola.

18'

Teraz Drobot centruje i znów łapie Kochalski. Tymczasem kibice Radomiaka za moment zameldują się na sektorze.

17'

Masa szczęścia Radomiaka! Fatalnie zachował się Szuprytowski, poślizgnął się i stracił piłkę w środku pola, kontrę zatrzymał Martin Klabnik, ale po chwili piłka raz jeszcze zawędrowała w nasze pole karne, tam był Aleksander Drobot, który jednak przegrał pojedynek z bramkarzem!

16'

Ofiarnie Dawid Kubowicz, wślizg przerywa dobre podanie w kierunku Sokoła.

15'

Michał Kaput zablokował strzał Aleksandra Drobota po akcji prawym skrzydłem.

15'

Niezbyt dobre było podanie, którego nie zdołał uratować już Makowski. Strata, dośrodkowanie... szybuje gdzieś w okolice miejscowego parkingu.

14'

Sokół głową, wysoko ponad bramką.

14'

Szuprytowski podbiegł, zawahał się, wrócił, podbiegł jeszcze raz... a i tak nic z tego nie wyszło. Mamy jeszcze rzut rożny po zablokowanym strzale.

13'

Żółta kartka dla Drobota i mamy rzut wolny. Okazja do dośrodkowania.

12'

Po starciu z Aleksandrem Drobotem krzyk Leandro byłoby słychać w całym Tarnobrzegu. Byłoby, gdyby nie miejscowi znawcy futbolu, którzy ciskają piorunami w kierunku naszego zawodnika.

12'

Dalekie podanie za plecy naszych obrońców kończy pod nogami Mateusza Kochalskiego. Bardzo spokojny początek meczu, niepodobne w przypadku spotkań Radomiaka.

11'

Po starciu z Rafałem Makowskim na murawie leży Łukasz Nadolski. Bolesna konfrontacja, jednak bez faulu.

10'

Próba szybkiej klepki kończy się stratą po podaniu Szuprytowskiego. Po chwili po raz pierwszy faulujemy - co czyni właśnie Szuprytowski.

9'

Dogranie w nasze pole karne, wybija Klabnik, na 16 metrze zgarniają piłkę gospodarze i tylko dobry powrót Patryka Mikity sprawił, że nie oddali strzału.

8'

Dzisiejszy mecz sędziuje Mateusz Bielawski z Katowic, dla którego jest to debiut w meczach Radomiaka.

7'

Tracimy piłkę w środku pola, groźna szansa dla Siarki, ale wychodzi i łapie Kochalski na przedpolu.

6'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła, główkuje Radulj...Pewnie łapie Kochalski.

5'

Kibice Siarki przezornie krzyczą do bramkarza, żeby stał w bramce. Niepokorny młodzieniec wzoruje się jednak na Neuerze.

4'

Ryzykowne wyjście Krystiana Krupy, w poprzednim meczu bramkarz Siarki fatalnie pomylił się na 16 metrze i Górnik zdobył w ten sposób bramkę. Teraz jednak byliśmy na spalonym.

3'

Dużo walki w pierwszych minutach gry i pierwszy faul gospodarzy.

2'

Sokół próbuje zaatakować prawym skrzydłem, tylko aut dla naszego zespołu.

1'

Zaczynamy ze środka! Od razu wysoko podchodzi Siarka i tracimy piłkę.

13:59

Piłkarze są już na murawie, Radomiak na zielono, rywale na żółto-czarno.

13:55

Tłumów nie ma, wciąż czekamy na kibiców Radomiaka, którzy dziś wybrali się do Tarnobrzega w liczbie ok. 60 osób.
44966233_312964062836194_2215734062767669248_n

13:50

Póki mamy czas pochwalimy sprawną obsługę w Tarnobrzegu. Na żaden stadion nie weszliśmy tak szybko, na trybunie prasowej od razu dostaliśmy składy - ktoś powie, że to norma, ale w drugiej lidze w wielu miejscach niestety tak to nie wygląda. Jest też prąd, podstawki, która nie są połamane (pozdrawiam Poznań!), więc gościna naprawdę miła!

13:45

Siarka: Krupa - Głaz, Nadolski, Kubowicz, Duda, Drobot - Bierzało, Radulj, Sitek, Płatek - Gębalski.