Mazan ograł trzech rywali, ale uderzył nad bramką.

Rzut wolny pośredni dla Legionovii. Piłka ustawiona na linii pola karnego.

86'

Zmiana w Radomiaku. Schodzi Leandro, wchodzi Dariusz Brągiel.

83'

Gol dla Radomiaka! Leandro Rossi! Drugie dziś trafienie Brazylijczyka! Nasz snajper głową pokonał Mateusza Kochalskiego. Radomiak 4 Legionovia 2.

82'

Indywidualna akcja Mikity. Nasz napastnik minął kilku rywali i uderzył w światło bramki. Niestety na drodze stanął bramkarz.

81'

Schodzi Damian Szuprytowski, wchodzi Simon Colina.

80'

Schodzi Eryk Więdłocha, wchodzi Olaf Martynek.

78'

Pierwsza zmiana w Radomiaku. Wchodzi Agu, schodzi Bemba.

77'

Dla Patryka Mikity.

76'

Szuprytowski uderzył z 20. metra! Prosto w poprzeczkę.

76'

Defensywa Legionovii wybija piłkę, ale trzeba przyznał, że wrzutka Mazana nie była najlepsza.

75'

Leo faulowany w narożniku boiska. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie.

74'

Mikita faulowany.

72'

Szuprytowski szukał prostopadłym podaniem Wróbla, ale jego zagranie zostało zablokowane.

71'

Strata Radomiaka. Niecelne podanie Klabnika do Jakubika.

68'

Mazan oberwał piłką.

65'

Sędzia wyrzucił z boiska asystenta trenera Legionovii.

64'

Szuprytowski faulowany w środku pola.

62'

Schodzi Mario Vasilij, wchodzi Grzegorz Mazurek.

62'

Piłka w siatce Radomiaka. Na szczęście sędzie odgwizdał spalonego.

59'

Kartka dla Mario Vasilija.

58'

Radomiak w ataku, ale jeden z naszych napastników faulował podczas walki o pozycję.

56'

Leo znowu brutalnie zaatakowany przez rywali. Sędzia po raz kolejny do kieszonki nie sięgnął.

54'

Leo brutalnie potraktowany przez jednego z rywali, ale sędzie faulu nie zobaczył.

52'

Dobra akcja Mikity. Nowy nabytek Radomiaka przebiegł kilkadziesiąc metrów, rozegrał piłkę z Bembą i uderzyła tuż obok bramki.

51'

Za mocna centra Radomiaka. Kochalski zaczyna od bramki.

49'

Niecelne uderzenie Legionovii.

48'

Groźny strzał gości. Gostomski znowu broni.

46'

Legionovia zaczyna od ataku. Gostomski wybija na róg.

46'

Legionovia zaczyna druga połowę.

46'

Schodzi Mateusz Leleno, wchodzi Gracjan Kuśmierek.

II połowa

45'

Koniec I połowy. Radomiak prowadzi 3:2.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

44'

Rożny dla gości. Gostomski wybija.

43'

Klabnik mógł wpisać się na listę strzelców. Słowak minimalnie przestrzelił.

43'

Schodzi Mikołaj Grzelak, wchodzi Maciej Ostrowski.

41'

Mikita ośmieszył rywala zagrywając mu piłkę między nogami, ale potem fatalnie dośrodkował w pole karne.

39'

Gol dla Radomiaka! Leandro wykorzystał rzut karny! Radomiak 3 Legionovia 2.

38'

Karny dla Radomiaka. Po uderzeniu Szuprytowskiego jeden z obrońców dotknął piłki ręką.

36'

Szybka odpowiedź gości. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Mario Vasilij. Radomiak 2 Legionovia 2.

36'

Róg dla gości. Radomiak wybija.

33'

Gol! Świdzikowski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Nasz kapitan zdobywa czwartą bramkę w tym sezonie! Druga już dziś asysta Damiana Szuprytowskiego. Radomiak 2 Legionovia 1.

33'

Mazan zdecydował się na strzał z dystansu. Kochalski ponownie broni.

31'

Kapitalne uderzenie Mikity z narożnika pola karnego. Kochalski broni z najwyższym trudem. Tylko rożny.

30'

Indywidualna akcja Mikity lewym skrzydłem zakończona w polu karnym.

29'

Szumilas kropną z 30 metrów prosto w poprzeczkę!

27'

Rożny dla Radomiaka. Legionovia zaczyna od bramki.

26'

Mikita wychodził z kontrą, ale został zatrzymany faulem.

24'

Szuprytowski wywalczył rzut rożny. Legionovia szybko wybija.

23'

I Legionovia ponownie w ataku, ale tym razem jeden z gości przy przyjęciu pomagał sobie ręką.

20'

Gol dla Legionovii. Po rzucie rożnym piłkę do radomskiej bramki wepchnął Bartosz Walencik. To jego drugi gol w tym sezonie. Radomiak 1 Legionovia 1.

18'

Kolejna akcja Legionovii. Goście ruszyli lewym skrzydłem i dograli w pole karne. Bemba wybija na aut.

17'

Szumilas uderzył z rzutu wolnego. Gostomski na posterunku.

15'

Uderzenie Szuprytowskiego, ale daleko od bramki.

14'

Rzut wolne dla Radomiaka na połowie Legionovii.

11'

Było groźnie, ale skończyło się tylko na drugim rożnym dla gości.

10'

W odpowiedzi uderzenie Legionovii. Gostomski wybija na rzut rożny.

8'

Gol dla Radomiaka! Genialna wrzutka w pole karne Damiana Szuprytowskiego i akcję główką wykończył Peter Mazan! Radomiak prowadzi 1:0

7'

Niecelne uderzenie Leleno.

6'

Po rzucie rożnym Kochalski wypiąstkował, ale po chwili na bramkę uderzył Świdzikowski. Piłka poszybowała tuż obok bramki.

5'

Świdzikowski powalczył w polu karny, ale uderzenia na bramkę zabrakło.

4'

Leo faulowany. Ok. 30 metrów od bramki gości.

3'

Za głębokie dośrodkowanie Legionovii. Gostomski zaczyna od bramki.

3'

Pierwszy atak Legionovii. Będzie rzut rożny dla gości.

1'

Radomiak zaczyna.

14.00

Mecz zaczyna się minutą ciszy za Mariana Czachora.

13.58

Piłkarze już na murawie. Trwa prezentacja.

13.55

Rozgrzewka zakończona. Za chwilę początek spotkania.

13.45

Dzisiejszy mecz rozgrywany będzie na Stadionie Miejskim, którego murawa nie jest w najlepszej kondycji. MOSiR był przeciwny rozgrywania tego meczu. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

13.40

W wyjściowym składzie Radomiaka znalazło się czterech zawodników, którzy w zimowym okienku transferowym trafili do naszego klubu. Od pierwszej minuty zagrają: Mateusz Zając, Damian Szuprytowski, Patryk Mikita i Jakub Wróbel.

13.35

Dzisiejszym rywalem Radomiaka będzie Legionovia Legionowo, czyli zespół, w którym w przerwie zimowej doszło do prawdziwej rewolucji w składzie. Więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ.

13.25

Tym pojedynkiem "Zieloni" rozpoczynają walkę w rundzie wiosennej piłkarskiej II ligi. Zapraszamuy do lektury obszernej zapowiedzi tego pojedynku - TUTAJ.

13.20

Ze Stadionu Miejskiego wita się z Państwem Krzysztof Domagała. Zapraszam na relację LIVE z meczu 21. kolejki II ligi, w którym Radomiak Radom zmierzy się z Legionovią Legionowo. Początek spotkania o godz. 14.