Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Ostatni weekend karnawału. Nasze propozycje

Ostatni weekend karnawału. Nasze propozycje

Piątek, 9 lutego

Explosion Power Night. Karnawał 2018 powoli się kończy, więc warto zaszaleć. Nexboy, czyli autor fantastycznych remiksów, znanych nie tylko z Radia Rekord FM, piosenek. Za konsolą DJ Yooshi. Wstęp od godz. 21; panie imprezują za darmo, panowie za 10 zł. Wydarzenie pod patronatem Radomskiej Grupy Mediowej.

Śpiewanki nasercowe w PSP nr 14. O godz. 18 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II odbędą się „Śpiewanki Nasercowe” pod hasłem „Miłość i… więcej nic”. W trakcie koncertu teksty utworów wyświetlane są na ekranie widocznym dla publiczności, co umożliwia wspólne śpiewanie. Wykonawcy samodzielnie przygotowują kostiumy i choreografię. Dzięki pracy wielu osób „Śpiewanki” odbywają się przy profesjonalnym nagłośnieniu, oświetleniu i dekoracji sali. Impreza cieszy się wielkim powodzeniem.

Międzynarodowa wystawa w Łaźni. Wydrukowano 100 szkicowników i rozdano je artystom w Polsce i za granicą, a oni zapełnili je swoimi pracami, inspirując się jednym obrazem: „Świt Krystyny” Andrew Wyetha. Autorka projektu - Izabela Biela zaangażowała do udziału wielu twórców. Poza szkicownikami powstały również kolaże, rysunki i filmy w ramach warsztatów skierowanych dla studentów. Wernisaż wystawy „Świat w obrazach” o godz. 18 w galerii Łaźni (ul. Traugutta 31/33).

Prywatka „Pod 13-tką” - hity lat 80. Kto pamięta domówki? MOK „Amfiteatr” kończy karnawał w klimacie lat 80. Mile widziane stroje z epoki. Przetrząśnijcie szafy (swoje, rodziców, dziadków) w poszukiwaniu welurowych swetrów i bluz, elastycznych getrów z lycry, kreszowych dresów w neonowych kolorach, ramonesek i dżinsowych katan. Nadmiar biżuterii, intensywny, krzykliwy makijaż, cekiny, wielkie gumki do włosów, bandany, podwijane nogawki, saszetki a'la nerki - wręcz wskazane. Aprowizację w stylu lat 80. zapewni Hotel i Restauracja Nihil Novi. Wstęp: 5 zł na biletyna.pl i w kasie Amfiteatru. Impreza przy ul. Parkowej 1 rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do północy.

Łąki Łan w Strefie G2. Łąki Łan to zespół muzyczny, grający połączenie muzyki elektronicznej, rocka i funku. Ich niepowtarzalne brzmienia docenią fani muzyki alternatywnej. W listopadzie 2016 ukazała się najnowsza płyta Łąki Łan „Syntonia”, którą promują single „Pola Ar” i „Bombaj”. Bilety w dniu koncertu za 55 zł. Wstęp od godz. 20.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+

Fafaq w Lemonie. Radom odwiedzi jedna z największych gwiazd polskiej sceny klubowej - Fafaq. To będzie wyjątkowy wieczór dla fanów muzyki elektronicznej. Wstęp za 15 zł.

 

Sobota, 10 lutego

Koniec karnawału z Radiem Rekord i Milano w Explosion. Tej grupy nie trzeba przedstawiać nikomu, kto zna muzykę disco polo i dance. Milano to zespół, który gra praktycznie bez przerwy od 1993 roku, co znaczy, że w tym roku świętuje 25-lecie. Za konsolą DJ Fragles. Wstęp za 20 zł. Impreza pod patronatem Radomskiej Grupy Mediowej.

Kiermasz w Kuźni Artystycznej. XI kiermasz sprzedam – kupię - oddam gratis to inicjatywa, która ma ułatwić funkcjonowanie, wymianę doświadczeń, wiedzy, cykliczne spotkania środowiska przyszłych i obecnych rodziców, samotnych mam, ojców na terenie naszego miasta i jego okolic. Na kiermaszu rodzinnym można m.in. wymieniać się rzeczami dla dzieci, zabawkami, pomóc potrzebującym dzieciom z naszego regionu. Wstęp wolny. Kiermasz potrwa od godz. 15 do17.

CJ Stone i Adrima w Lemonie. To będzie prawdziwe święto wszystkich, którzy uwielbiają muzykę elektroniczną. CJ Stone to światowa gwiazda muzyki elektronicznej z Niemiec, twórca wielu kultowych hitów retro, a Adrima to niesamowita kobieta, która tworzy i wydaje muzykę razem DJ Hazelem. Wstęp za 20 zł od godz. 21.

 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Niedziela, 11 lutego

Wkręć się w teatr” w Kuźni Artystycznej. Jak dostać się do niezwykłej krainy Baśni Tysiąca i Jednej Nocy? Tylko śniąc lub... oglądając przedstawienie teatru Małe Mi! „Ali Baba i czterech rozbójników” to klasyczny spektakl aktorsko-lalkowy. Brat i Siostra śnią jednocześnie ten sam sen, ich sypialnia przeobraża się w dom Ali Baby, las, grotę rozbójników, Czarodziejski Sezam. Zaskakujące zmiany scenografii, piękne lalki, wartka, pełna humoru akcja okraszona piosenkami i muzyką Artura Dwulita. Spektakl dla dzieci od lat 3 do 103. Trwa ok. 45 min. Bilety po 10 zł pojedyncze, po 30 zł rodzinne (troje dzieci i dwoje dorosłych) na biletyna.pl i przed spektaklem. Do wyboru godz. 10 i 12. Liczba miejsc ograniczona.

Wykład w „Malczewskim”. Muzeum im. Jacka Malczewskiego zaprasza o godz. 12 na wykład Grzegorza Kościelniaka „Sylwetki słynnych radomian”.

Edukacyjne poranki muzyczne w Elektrowni. Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia zaprasza dzieci w wieku 10-15 lat na edukacyjne poranki muzyczne. Spotkanie poprowadzi Włodzimierz Izban, autor książki „Co tak pięknie gra”. Celem spotkań jest przybliżenie młodemu słuchaczowi brzmienia, budowy i sposobu gry na instrumentach muzycznych, opisanych w książce Włodzimierza Izbana. Dzieci po poznaniu instrumentów będą uczestniczyć w konkursach na ich temat. Będą miały również możliwość (pod okiem muzyka) spróbować wydobyć dźwięk na prezentowanych instrumentach. Początek pierwszego spotkania o godz. 12.30. Obowiązuje rezerwacja miejsc, nr tel. 505 382 824. Cena biletu wstępu – 5 zł od osoby.

Fonetyka we Wsoli. Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli zaprasza o godz. 17 na koncert Fonetyki. Zespół zagra i zaśpiewa teksty Wojaczka, Bursy, Ciechowskiego. Fonetyka rozgłos zdobyła płytą, na której do rockowych brzmień przysposobiła teksty Rafała Wojaczka. Teraz muzycy mają w swoim repertuarze utwory innych niepokornych: Andrzeja Bursy i Grzegorza Ciechowskiego. Zespół zagra w składzie: Mysław Wałczuk – wokal, Daniel Zaklikowski – gitara, Romek Gąsiorowski – perkusja i Olek Renda – bas. Bezpłatny dojazd z Radomia do Wsoli: zbiórka o godz. 16.20 na przystanku przy ul. Chrobrego obok Vis a Vis. Powrót po koncercie.

 

Chcemy, żeby nasze publikacje były powodem do rozpoczynania dyskusji prowadzonej przez naszych Czytelników; dyskusji merytorycznej, rzeczowej i kulturalnej. Jako redakcja jesteśmy zdecydowanym przeciwnikiem hejtu w Internecie i wspieramy działania akcji "Stop hejt".

Dlatego prosimy o dostosowanie pisanych przez Państwa komentarzy do norm akceptowanych przez większość społeczeństwa. Chcemy, żeby dyskusja prowadzona w komentarzach nie atakowała nikogo i nie urażała uczuć osób wspominanych w tych wpisach.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy