Plantacja konopi zlikwidowana. Były pułapki...

Plantacja konopi zlikwidowana. Były pułapki...
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Funkcjonariusze z Komisariatu I prowadząc czynności operacyjne uzyskali informację o miejscu, w którym mogą znajdować się narkotyki. Obserwowali kompleks leśny w miejscowości Romanów (gm. Kowala), gdzie ujawnili domową uprawę konopi. Właściciel tej plantacji zadbał o swoje sadzonki, a dostęp do nich utrudnił osobom postronnym przygotowując pułapki. W trawie leżały ukryte deski z gęsto wbitymi gwoździami. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 30 sadzonek w różnych fazach wzrostu.

- Operacyjni z KP I obserwowali to miejsce i dotarli do młodego właściciela plantacji. Zatrzymali 18-letniego mieszkańca gminy Kowala i jego 17 – letniego kolegę, który jest podejrzewany o współudział w przestępstwie. Zabezpieczone rośliny przekazano do badań laboratoryjnych. 18-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.


źródło: KMP w Radomiu

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/policja/dsc_0252.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96