Nocna bójka z nożownikiem. Osiem osób aresztowanych

Nocna bójka z nożownikiem. Osiem osób aresztowanych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Do zdarzenia doszło w sobotę przed północą na ulicy Domagalskiego.  - Najpierw między dwoma mężczyznami w barze doszło do ostrej wymiany zdań i szarpaniny, następnie zajście przeniosło się na zewnątrz. Doszło do bójki między dziesięcioma mężczyznami. Jeden z nich zadał ciosy nożem trzem osobom. Dwóch mężczyzn zostało przewiezionych do szpitala - powiedziała Justyna leszczyńska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

W czynnościach na miejscu zdarzenia brali udział policjanci służby prewencyjnej i kryminalnej.

- Funkcjonariusze w sumie zatrzymali ośmiu uczestników bójki w wieku 17- 30 lat, w tym 23-letniego mężczyznę, który zadawał ciosy nożem. Wszystkich osadzono w policyjnym areszcie - dodała Justyna Leszczyńska.

Wszystkim przedstawiono zarzuty, odpowiedzą za udział w bójce, a 23-latek za bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia. We wtorek (22 lipca) 23-latek został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za udział w bójce grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia do lat 8.

 

Źródło: KMP Radom/ fot. archiwum

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy