Sokołowski nie zagra na EuroBaskecie

Sokołowski nie zagra na EuroBaskecie
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Po dwutygodniowym zgrupowaniu w Wałbrzychu okraszonym sparingami z reprezentacją Czech, a także treningu medialnym w Warszawie selekcjoner reprezentacji Polski Mike Taylor podziękował za grę trzem koszykarzom: Robertowi Skibniewskiemu, Michałowi Chylińskiemu i Michałowi Sokołowskiemu.

- Nie było łatwych decyzji dotyczących naszego składu. Wszyscy prezentowali się świetnie i pracowali mocno, aby utrzymać się w drużynie. Niestety, na EuroBasket możemy zabrać tylko 12 zawodników - zaznacza trener Reprezentacji Polski Mike Taylor

Selekcjoner wypowiedział się bezpośrednio o zawodniku Rosy Radom. - Sokołowski zrobił na mnie duże wrażenie. Dla tego młodego i utalentowanego zawodnika doświadczenie z pierwszego etapu przygotowań może być takim „pierwszym krokiem” do kadry. Michał trenował z dużą energią, co zauważył cały sztab szkoleniowy. Postawiliśmy jednak na trochę bardziej doświadczonych zawodników. Jestem przekonany, że czeka go świetlana przyszłość z Rosą Radom i reprezentacją Polski.

W najbliższych dniach reprezentacja Polski weźmie udział w turnieju towarzyskim na Łotwie, gdzie zmierzy się z gospodarzami i Słowenią.

Po rezygnacji z usług Michała Sokołowskiego jedynym reprezentantem Rosy w kadrze został trener Wojciech Kamiński, który pełni funkcję asystenta Mike Taylora.

KD / pzkosz.pl / fot. archiwum cozadzień.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy