Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

ROSA w półfinale z Anwilem!

ROSA w półfinale z Anwilem!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Przypomnijmy, że ROSA z drugiego miejsca awansowała do grona 8 najlepszych zespołów sezonu zasadniczego Tauron Basket Ligi w sezonie 2015/16. W ćwierćfinałowych pojedynkach jej przeciwnikiem był zespół Polfarmexu Kutno. Po trzech zaciętych, ale ostatecznie wygranych starciach radomianie awansowali do półfinału i czekali na rywala. Więcej o tych meczach przeczytacie TUTAJ, TUTAJ i TU.

O półfinał z ROSĄ walczyły ekipy Anwilu Włocławek (3 miejsce) oraz King Wilków Morskich Szczecin (6 miejsce). Przewaga parkietu pomogła włocławianom, którzy po dwóch meczach u siebie prowadzili z Wilkami 2:0. Gdy rywalizacja przeniosła się do Szczecina, gospodarze odrobili straty na 2:1. W czwartym starciu jednak po dogrywce górą byli włocławianie i to oni będą rywalami radomskich Smoków w półfinale.

W drugiej parze półfinałowej zmierzą się aktualni mistrzowie kraju, Stelmet Zielona Góra (który wygrał 3:0 z Asseco Gdynia - przyp.) oraz Energa Czarni Słupsk (wygrana 3:1 z Polskim Cukrem Toruń - red.).

Wszystkie spotkania półfinałowe pokaże Polsat Sport News, ale my także tradycyjnie zapraszamy na nasze relacje tekstowe LIVE z tych meczów.

Terminarz półfinałów Tauron Basket Ligi:

mecz 1: Rosa Radom - Anwil Włocławek, czwartek, 12 maja, godz. 20.00
mecz 1: Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk, piątek, 13 maja, godz. 20.00

mecz 2: Rosa Radom - Anwil Włocławek, sobota, 14 maja, godz. 20.00
mecz 2: Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk, niedziela, 15 maja, godz. 20.00

mecz 3: Anwil Włocławek - Rosa Radom, wtorek, 17 maja, godz. 20.00
mecz 3: Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra, środa, 18 maja, godz. 20.00

ew. mecz 4: Anwil Włocławek - Rosa Radom, czwartek, 19 maja, godz. 20.00
ew. mecz 4: Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra, piątek, 20 maja, godz. 20.00

ew. mecz 5: Rosa Radom - Anwil Włocławek, niedziela, 22 maja
ew. mecz 5: Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk, poniedziałek, 23 maja

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy