ROSA Radom - Polpharma Starogard Gdański 55:63 (15-14, 14-20, 26-29)

KONIEC MECZU ROSA PRZEGRAŁA  73-83

73-83 Bogdanowicz za 3 pkt

70-83 Carter z wolnego 1 pkt

Do końca meczu pozostała 1 minuta. ROSA ma małe szanse na wygranie tego spotkania.

57-66 Vasojević dla ROSY za 2 pkt

Goście rozpoczynają ostatnie 10 minut meczu.

37-48 Zalewski za 2 pkt

Trochę fotek ze spotkania zamieszczamy obok relacji :)

Rozpoczęła się 3. kwarta.

Po pierwszej połowie meczu ROSA przegrywa w hali MOSiR przy Narutowicza 29-34. Najskuteczniejszy w radomskiej ekipie po dwóch kwartach jest Jakub Zalewski, który zdobył dla swojego zespołu 11 punktów. Kuba zaliczył trzy celne rzuty za 3 pkt (na sześć prób). W zespole gości najlepszym strzelcem jest Jawan Carter ze zdobyczą 8 punktów.

5-6 Białej za 2 pkt

Lichodzijewski - nieskutecznie z wyskoku za 3 pkt, piłkę przejmuje Kardaś, a Carter fauluje pod swoim koszem. ROSA ma piłkę.

Polpharma - Nowakowski, Carter, Lichodzijewski, McCauley, Majewski

Oba zespoły są już na przedmeczowej rozgrzewce. Na parkiecie pojawił się także radomianin Łukasz Majewski, występujący w Polpharmie.

ROSA podejmuje we własnej hali Polpharmę Starogard Gdański. Radomianie mają szansę na zwycięstwo bo ich dzisiejszy rywal do potentatów Tauron Basket Ligi z pewnością nie należy.

Polpharma sąsiaduje z ROSĄ w ligowej tabeli. Zespół ten ma na koncie 3 zwycięstwa i 9 porażek. W ostatnim spotkaniu Polpharma, przegrała u siebie z Treflem Sopot 70-88. Liderami Polpharmy są: środkowy Ben McCauley, serbski skrzydłowy Uros Mirković oraz rozgrywający Jawan Carter. W drużynie ze Starogardu dobrze radzi sobie także wywodzący się z naszego miasta Łukasz Majewski. Skrzydłowy z Radomia wyróżnia się w swoim zespole jeśli chodzi o zbiórki.