Rosa Radom 72:89 Anwil Włocławek (Zapis relacja live)

Rosa z nowym trenerem niestety poniosła porażkę w nowym roku. Anwil podtrzymuje passę zwycięstw i w pełni rewanżuje się Rosie za porażkę w pierwszej rundzie Tauron Basket Ligi. Już jutro na naszym serwisie obszerna relacja foto oraz video z konferencji prasowej.

72-89
                                                                (I kwarta - 23:32)
                                                               (II kwarta - 19:19)
                                                               (III kwarta - 20:14)
                                                               (IV kwarta - 10:24)

72:89 Bogavac zdobywa 2pkt.
70:89 Kibice po woli opuszczają hale, a fani gości skandują : "Dziękujemy"!
70:88 Schenk na linii rzutów osobistych : 1/2 pkt
69:88 Schenk traci piłke - Zalewski fauluje Eitutaviciusa któy na linii rzutów osobistych się nie myli: 2/2.
69:86 Eitutavicius skutecznie za 3 pkt!
69:83 Schenk fauluje Szubarge, a ten na linii rzutów osobistych myli się tylko raz - 1/2 pkt
69:82 Montgomery wreszcie zdobywa punkty!
67:82 Gospodarze rażą nieskutecznością - kontre wykorzystują goście, a dokładnie Eitutavicius rzutem za 3pkt!
67:79 Hajrić zdobywa kolejne punkty.
67:77 Przewinienie Szubargi na Montgomerym - Anwil przerywa groźną kontrę Rosy.
67:77 Szubarga na linii rzutów osobistych - trafia 1/2, ale piłkę zbiera Hajrić i zdobywa kolejne 2pkt!
67:74 Cupković po czasie dla Rosy, skutecznie rzuca za 2pkt.
65:74 Szubarga w indywidualnej akcji - trzeba przyznać wspaniała akcja zawodnika gości i przede wszystkim skuteczna - 2 pkt dla Anwilu.
65:72 Eitutavicius skutecznie rzuca za 2pkt! Przewaga Anwilu ponownie rośnie.
65:70 Dorsey na linii rzutów osobistych - 0/2.
65:70 Indywidualna akcja Ginyarda - skutecznie rzuca z pod kosza.
65:68 Dorsey fauluje w ataku Ginyarda - fani gości od razu zaczęli mocniej dopingować swój zespół! Na placu gry po stronie Rosy pojawia się Zalewski i Adams.
65:68 Za trzy trafia dla gości Eitutavicius!
65:65 Sokołowski nie trafia dwa razy z linii rzutów osobistych!
65:65 Montgomery blokowany przez Hajricia - w kontrze faulowany Sokołowski. Rzuty wolne dla Anwilu.
65:65 Remis! Cupković trafia za 3pkt na otwarcie ostatnie kwarty!

62:65 Na koniec tej kwartii gospodarze nie wykorzystali wyśmienitej kontry. Goście prowadzą juz tylko trzema punktami.

62:65 Vasojevic faulowany rzez zawodnika gości - na linii rzutów osobistych zdobywa 2pkt!
60:65 Vasojević fauluje Ginyarda, a ten na linii rzutów osobistych trafia tylko raz.
60:64 Cupković za dwa punkty - skuteczna kontra gospodarzy, którą wyprowadził Montgomery! Zmiana w Rosie: Nikiel za Radke.
58:64 Eitutavicius skutecznie na linii rzutów osobistych - 2pkt dla gości.
58:62 Ginyard rzuca równo z syreną 24s. - 2pkt dla Anwilu! Czas dla Rosy Radom.
58:60 Vasojević na linii rzutów osobistych - 1/2 pkt.
57:60 Szubarga również przypomina o sobie, że potrafi rzucać z dystansu - trafia za 3pkt.
57:57 Cupković za 3pkt - skutecznie!! Euforia na hali!
54:57 Hajrić skutecznie kończy akcję pod koszem.
54:55 Anwil odpowiada skutecznym rzutem za 2 pkt!
54:53 Prowadzenie Rosy! Vasojević za 2 pkt!
52:53 Cupković rzuca za 3pkt - celnie!! Czas dla Anwilu. Do końca kwarty pozostało 5 minut.
49:53 Vasojević odpowiada rzutem za 3 pkt!
46:53 Dynamiczny rajd z piłką Sokołowskiego - piękny wsad!
46:51 Bogavac na linii rzutów osobistych: 2/2. Zmiana w Rosie: Cupković za Bogavaca.
44:51 Ginyard po wejściu fauluje Bogavaca. Rzuty osobiste dla Rosy
44:51 Zmiana u gości : Ginyard za Weeden'a
44:51 Szubarga fauluje Montgomerego - J.J na linii rzutów osobistych się nie myli 2/2.
42:51 Zmiany w Rosie:Zalewski i Vasojević pojawiają się na parkiecie. Obydwie drużyny jak na razie rażą nieskutecznością.
Trzecią kwartę meczu rozpoczyna Anwil Włocławek.

42:51 - Koniec drugiej kwarty. Gopsodarze przez cały mecz muszą gonić wynik. Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem na meczu dotychczas jest Tony Weeden (Anwil Włocławek), który jak na razie na swoim koncie ma 25pkt. Teraz dla zawodników oraz kibiców 15 minut przerwy.

42:51 Przewinienie Weeden'a na Montgomerym - J.J. na linii rzutów osobistych: 1/2.
41:51 Montgomery trafia za 2 pkt z pod kosza.
39:51 Bezbłędnie na linii rzutów osobistych Hubert Radke. Po stornie Anwilu na placu gry pojawia się Bartosz.
37:51 Eitutavicus faulowany przez Schenka - na linii osobistych rzuca 2/2.
37:49 Dorsey odpowiada wreszcie skutecznym rzutem za 2 pkt.
35:49 Eitutavicius za 3 pkt dla Anwilu Włocławek!
35:46 Weeden na linii rzutów osobistych - 2/2.
35:44 Kolejna zmiana w Rosie - Montgomery za Bogavaca
35:44 Kardaś fauluje 4 raz - w jego miejsce wchodzi Bogavac.
35:44 Dorsey na linii rzutów osobistych - 1/2.
34:44 Co za blok! Dorsey blokuje pod koszem Weenedn'a! Coś niesamowitego!
34:44 W odpowiedzi Vasojević za 3pkt! W Anwilu pojawia się Eitutavicius, zaś w Rosie pojawia się Schenk.
31:44 I znów Hajrić dla Anwilu!
31:42 Szubarga do Hajricia pod kosz - skutecznie!
31:40 Kardaś na parkiecie i przeprowadza szkuteczną akcję za 2 pkt.
29:40 Szubarga za 3 pkt - w Rosie na plac gry wraca Dorsey.
29:37 Hajrić tym razem skuteczny za 2pkt -wcześniej Bogavac nie trafił z dogodnej sytuacji za 3pkt.
29:35 Radke faulowany pod koszem - skutecznie na linii rzutów osobistych. Na placu gry w Anwilu pojawia się Ginyard.
27:35 Szubarga przed syreną liczącą 24s - za 3 pkt!
27:32 Cupković skuteczny pod koszem - wcześnie Hajrić nie nieskutecznie oddał rzut.
25:32 Drugą kwartę otwiera Montgomery! Skuteczne rzuca za 2 pkt.

23:32 - Koniec pierwszej kwarty spotkania

23:32 Na linii rzutów osobistych Montgomery również się nie myli.
22:32 Montgomery zdobywa 2 pkt i jest faulowany!
20:32 Szubarga za 3 pkt!
20:29 Zalewski pojawia się na parkiecie i skutecznie rzuca za 3 pkt! U gości Hajrić wchodzi w miejsce Boykina.
17:29 Jovanović nie myli się na linii rzutów osobistych.
17:27 Montgomery zdobywa 2 pkt - wcześniej blokiem na Boykin'u popisał się Vasojević.
15:27 Weeden tym razem za 2pkt - czas dla gospodarzy.
15:25 Bogavac za 3 pkt!
12:25  Weeden po raz siódmy za 3 pkt!
12:22 Za 2 pkt Montgomery.
10:22 Weeden trafia szósty raz za 3 pkt!!
10:19 Kardaś odpowiada za 3pkt! Zmiana u gości: Jovanović za Hajrićia
7:19 Szubarga zagrywa pod kosz - tam Boykin skutecznie rzuca za 2 pkt.
7:17 Bogavac skuteczny na linii rzutów osobistych - 2pkt.
5:17 Weeden znów za 3 pkt!!
5:14 Ponownie Weeden - kolejna jego "trójka" ! Zmiana w Anwilu: Frasunkiewicz za Sokołowskiego.
5:11 Kardaś tylko raz trafia z rzutów osobistych.
4:11 Ponownie Weeden za 3 pkt!
4:8 W dalszym ciągu ten sam wynik - zmiana w Rosie: Montgomery za Dorsey'a.
4:8 Weeden odpowiada skutecznie za 3pkt.
4:5 Dorsey zdobywa swoje pierwsze punkty w tym meczu i dla Rosy w tym sezonie!
2:5 Pierwsze punkty dla Rosy - pod koszem czujny Bogavac.
0:5 Radomianie nie mogli wyprowadzić skutecznej akcji - w odpowiedzi goście, a dokładnie za 3 pkt Weeden.
0:2 Hajrić wywalczył piłkę w powietrzu, a pierwsze punkty w tym meczu zdobywa Boykin za 2 pkt.

Wyjściowe składy:

Rosa Radom: Kardaś, Radke, Bogavac, Dorsey, Adams
Anwil Włocławek: Boykin, Szubarga, Weeden, Sokołowski Hajrić

15:55 - Prezentacja obydwu drużyn i za 5 minut początek spotkania.

15:40 - Za 20 minut początek spotkania, a w hali MOSiR-u na próżno szukać wolnego miejsca. Zapowiada się na wspaniałe emocje w radomskiej hali sportowej! W meczu po stronie Rosy nie zagra Artur Donigiewicz, który na treningu w tym tygodniu nabawił się kontuzji.

Składy obydwu drużyn na to spotkanie:

Rosa Radom: Adams, Gogavac, Bogdanowicz, Cupković, Kardaś, Montgomery, Nikiel, Radke, Vasjojević, Zalewski, Schenk, Dorsey.

Anwil Włocławek: Bartosz, Boykin, Eitutavicius, Frasunkiewicz, Ginyard, Hajrić, Jankowski, Jovanović, Seweryn, Słupiński, Sokołowski, Szubarga, Warszawski, Weeden, Wright, Łapeta.

15:25 - Witamy serdecznie z hali MOSiR-u w Radomiu. Trybuny zapełniają się kibicami i po woli czuć atmosferę dzisiejszego spotkania. Na parkiecie już obydwie drużyny przeprowadzają rozgrzewkę z piłkami, zatem nie pozostaje nam nic innego jak tylko zaprosić Państwa do śledzenia naszej relacji LIVE!