VI Koncert Parkowa Fest Rock

VI Koncert Parkowa Fest Rock
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Na scenie wystąpią:

- Elka Nagel

- Scream


Elka Nagel - młoda wokalistka, która ma na swoim koncie udział w programach telewizyjnych, takich jak Bitwa na głosy (2013 r.) z drużyną Afromental oraz The Voice of Poland (2014 r.). Zespół funkcjonuje od czerwca 2015 roku i czynnie wykorzystał sezon koncertowy, grając m. in w Rajgordzie supportując Kobranockę, czy w Szczuczynie przed zespołem Carpe diem. Najważniejszym wydarzeniem był jednak udział w zeszłorocznym Grechuta Festival w Krakowie. Zespół występuje na żywo, w jego repertuarze znajdują się ciekawe aranżacje znanych utworów, jak również własne kompozycje. Muzykę zespołu można zdefiniować, jako szeroko pojęty rock z pierwiastkami innych gatunków muzycznych.


Scream -
zespół powstał w roku 2010. Po serii udanych koncertów zapadła decyzja o wydaniu debiutanckiego singla. I tak w marcu 2011 roku został zarejestrowany w radomskim studiu nagrań „Carpie Diem” materiał do autorskiego utworu „Co byś zrobił”. W lipcu tegoż roku utwór ten został laureatem jednej z najważniejszych imprez muzycznych regionu, zajmując 3 miejsce w Muzycznych Kazikach 2011 w kategorii – przebój
Zimą 2014 roku miała miejsce premiera kolejnego singla „Słowa”. Nagranie tym razem zostało zrealizowane w BasStudio pod czujnym uchem Marcina Limka. We współpracy z nieocenioną ekipą BlueOne powstał do utworu klip. Zdjęcia były kręcone w słynny Studio Sensi.
Obecnie zespół pracuje nad swoją pierwszą płytą jak również gra koncerty promując swoją twórczość oraz dobrze się bawiąc, nie omijając takich szczytnych imprez jak np. WOŚP.


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy