"Spotkajmy się na Żeromskiego" - muzyczna mieszanka rocka, reggae i ska

Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Muzyczna mieszanka rocka, reggae i ska wybuchnie wieczorem 9 sierpnia  godz. 19  na koncercie w ramach cyklu "Spotkajmy się na Żeromskiego". Przed radomską publicznością wystąpi nietuzinkowy zespół Krzywa Alternatywa. Wstęp wolny.

Krzywa Alternatywa to zespół z Oświęcimia grający muzykę alternatywną z domieszką rocka, reggae i ska. Jest laureatem wielu konkursów i przeglądów oraz uczestnikiem III edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka, programu "Kawa czy Herbata?", "Się kręci" oraz Festiwalu Life Festiwal Oświęcim 2011 organizowanego przez Darka Maciborka z RMF FM.

Skład zespołu skrystalizował się w 2005 roku i jest zbiorem osób, które mają za sobą doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych. Słychać to w niebanalnym brzmieniu zespołu. Krzywa Alternatywa ma na swoim koncie osiągnięcia, które zapisały się mocno w jego historii. Jest laureatem m.in. przeglądu „Rockosz” - Bielsko Biała oraz finalistą Maj Music Festiwal. Dostał również tytuł „Ambasadora Kultury Miasta Oświęcimia”. Dzięki dużej energii, barwnej i bogatej w instrumenty sekcji dętej, zespół zawsze świetnie prezentuje się przed publicznością.

Miejsce:
Scena przed Urzędem Miejskim w Radomiu
Żeromskiego 53

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy