Koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem Ajagore w Łaźni

Koncert Grażyny Łobaszewskiej z zespołem Ajagore w Łaźni
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ


Koncert Jubileuszowy w Radomskiej „Łaźni” to swoista wycieczka po wszystkich płytach artystki. Z racji charakteru koncertu w repertuarze największe hity takie jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś”, etc. Zabrzmią także nowe Nie zabraknie również utworów Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Dziwny jest…”, poświęconej pamięci Mistrza: „Jednego serca”, „Płonąca stodoła”, „Dziwny jest ten świat” etc. Niemal dwugodzinny maraton z wyjątkowymi piosenkami. Wszystko to w arcyciekawych aranżacjach energetycznego zespołu AJAGORE w składzie:  Grażyna Łobaszewska – śpiew; Sławomir Kornas – bas, śpiew; Maciej Kortas – gitary; Michał Szczeblewski – perkusja.

Grażyna Łobaszewska prowadzi zajęcia z emisji głosu a także interpretacji piosenki. Od 1997 do 1999 roku prowadziła Studium Piosenki w Gdańsku. W latach 2001-2002 była wykładowcą w Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie a także Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Od 1998 roku do 2003 prowadziła warsztaty wokalne organizowane przez Centrum Animacji Kultury przy Ministerstwie Kultury i Sztuki. Artystka jest również jurorem na wielu festiwalach piosenki.

Od 2000 r. Grażyna Łobaszewska współpracuje z młodymi, trójmiejskimi Jazzmanami: Piotrem Manią, Patrykiem Stachurą i Kubą Staruszkiewiczem. Od 2008 r. regularnie towarzyszy Grażynie tczewska formacja AJAGORE. Owocem tej współpracy jest niezliczona ilość koncertów oraz wydawnictwo poświęcone pamięci Czesława Niemena pod tytułem „Dziwny jest.”.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy