Zamknęli jedną jezdnię Grzecznarowskiego!

Zamknęli jedną jezdnię Grzecznarowskiego!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Drogowcy zamknęli dla ruchu fragment południowej jezdni al. Grzecznarowskiego (po stronie terenu budowy obwodnicy), w rejonie ulic Świerkowej i Radomskiego.

- Ruch dwukierunkowy odbywa się po jezdni północnej, czyli po stronie Centrum Handlowego M1. Nadal istnieje możliwość wjazdu i wyjazdu z łącznika z ulicami Świerkową i Radomskiego. Na tym skrzyżowaniu jest zabroniony jedynie skręt w lewo z alei Grzecznarowskiego, od strony ulicy Białej - informuje Krzysztof Chojnacki, pełniący obowiązki wicedyrektora do spraw komunikacji Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

Z powodu nowej organizacji ruchu zmieniła się też lokalizacja przystanku Grzecznarowskiego / Świerkowa (dla autobusów linii 11 i 21 jadących w stronę ulicy Słowackiego). Został on przesunięty o około 50 metrów - autobusy zatrzymują się na pasie do skrętu w prawo na stację paliw.

Miejscy drogowcy apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych robót oraz o zwracanie uwagi na zmienione oznakowanie!

Marcin Walasik (m.walasik.cozadzien@onet.eu); Fot. Szymon Wykrota

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy