Ul. Limanowskiego zamknięta od 18 lutego. MZDiK dementuje plotki

Ul. Limanowskiego zamknięta od 18 lutego. MZDiK dementuje plotki
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- Zmiany organizacji ruchu kołowego oraz tras autobusów komunikacji miejskiej linii 1, 16 i 17  nie będą obowiązywały od 15 lutego, lecz od 18 lutego. Jest to związane z opóźnieniem wejścia na teren budowy wykonawcy Wodociągów Miejskich w Radomiu - informuje Dariusz Dębski rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU I KURSOWANIU AUTOBUSÓW, WRAZ Z MAPKAMI - TUTAJ.

MZDiK dementuje też plotki pojawiające się wśród mieszkańców Radomia, dotyczące organizacji ruchu na ulicy Limanowskiego po zakończeniu przebudowy sieci wodno-kanalizacyjnej na odcinku od ulicy Chopina do ronda Kisielewskiego.

- Informujemy, że nie przewidujemy żadnego zwężania tego fragmentu Limanowskiego, planujemy natomiast zachowanie obecnej przepustowości na odcinku, który będzie objęty robotami wodociągowymi. Po zakończeniu prac wodno-kanalizacyjnych ulica Limanowskiego nie będzie przebudowywana, planujemy natomiast znaczącą poprawę jakości ciągów pieszych, poprawę bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu poprzez zastosowanie fizycznych elementów uspokojenia ruchu, a także przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych uwzględniających montaż oświetlenia ulicznego oraz montaż sygnalizacji świetlnych na newralgicznych przejściach dla pieszych - mówi Dariusz Dębski.


Źródło: MZDiK

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy