Znakomity weekend najmłodszych zawodników RKT Return

W sumie udział wzięło ośmiu młodych zawodników Returnu. Najlepszy rezultat osiągnęła Wiktoria Chmielewska, która w sobotę w największym turnieju z cyklu „Legia Tennis 10s Cup” w kategorii do lat 9 zajęła drugie miejsce przegrywając w finale z najlepszą chyba w kraju w tej kategorii wiekowej Martą Nadajewską/ UKS AT Challenge Piotrków Tryb./

Jeszcze lepiej zaprezentowała się  w niedzielę w Ogólnopolskim Turnieju Tenis 10 w Brwinowie bowiem zajęła pierwsze miejsce pokonując po drodze wszystkie rywalki, wygrała sześć spotkań tracąc po drodze tylko cztery gemy. Trzecie miejsce do lat 10 w ‘’Legia Tennis 10 Cup” zajął Kuba Hrynkiewicz, który przegrał w półfinale ze zwycięzcą turnieju, Grzegorzem Zemłą. Co ciekawe w poprzednim turnieju również przegrał z tym zawodnikiem ale dopiero w finale. Trzecie miejsce w tym turnieju w kategorii do lat 8 zajęła Michalina Sobol, a do lat 7 również trzecie miejsce przypadło Igorowi Piasek, który w grupie niespodziewanie pokonał zwycięzcę turnieju 11/9. Nie powiodło się w tym turnieju Hubertowi Plenkiewiczowi, który przegrał już w pierwszej rundzie. Powetował sobie tą porażkę w drugim turnieju na obiekcie „Tenesu” w Warszawie. Zaprezentował się bardzo dobrze bowiem uplasował się na drugim miejscu, a mogło być jeszcze lepiej ponieważ miał taką samą ilość wygranych spotkań co zwycięzca turnieju, ale gorszy stosunek małych punktów.  W turnieju WTK skrzatów zorganizowanym przez klub „Prestige” w Warszawie trzecie miejsce w grze podwójnej zdobyły Karolina Gołda i Kasia Ciepiela. Radomianki w ćwierćfinale pokonały duet,Hanna Kubajek(Vamos Tennis Club Otwock)/Daria Korkuć RP Sport Olsztyn)  6/4  6/4, natomiast  w meczu o finał przegrały z parą Aleksandra Gabrowska(NST W-wa)/Monika Stankiewicz(Winner Kraków)  3/6  4/6.

9 kwietnia odbędzie się Masters „Legia Tennis 10s Cup”, udział w nim weźmie po ośmiu najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej wyłonionych w wyniku sześciu rozegranych dotychczas turniejów. Awans do Mastersa wywalczyło sześciu zawodników Returnu: do lat 10 Karolina Gołda i Kuba Hrynkiewicz, do lat 9 Wiktoria Chmielewska, Hubert Plenkiewicz i Alex Freestone i do lat 7 Adam Sobol.  Trenerami zawodników są: Katarzyna Chmielewska /K.Gołda, W.Chmielewskia, H.Plenkiewicz i A.Freestone, Norbert Sobol/ M.Sobol, A.Sobol, K.Ciepiela/, Marcin Krześniak/ K.Ciepiela/ i Maciej Kleczewski/I.Piasek/,Andrzej Moczek/Kuba Hrynkiewicz/.