PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Uhonorowano najlepszych sportowców powiatu radomskiego

Uhonorowano najlepszych sportowców powiatu radomskiego
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Powiatu Radomskiego rozstrzygnięty został po raz piąty. Gala finałowa odbyła się w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu. 

Do konkursu gminy nominowały sportowców w dwóch kategoriach wiekowych. Spośród zgłoszonych Powiatowa Rada Sportu wyróżniła zawodników za największe osiągnięcia. Podczas gali zostali uhonorowani także najlepsi trenerzy z powiatu radomskiego.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas wspomnianej gali, na którą zostały zaproszone gwiazdy polskiego sportu, młodzi sportowcy, ich rodziny, przyjaciele, nauczyciele, trenerzy oraz sympatycy i działacze, a także samorządowcy z powiatu  - wójtowie, burmistrzowie, przewodniczący rad, radni.

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Zarówno zwycięzcy, jak i pozostali nominowani, otrzymali nagrody rzeczowe. Za trzy pierwsze miejsca Starosta Radomski ufundował nagrody pieniężne. Atrakcją gali była obecność medalistki Mistrzostw Świata i Europy, kilkunastokrotnej Mistrzyni Polski w kick-boxingu Julity Tkaczyk. Imprezę uświetniły występy: Pop Gym Cheerleaders, młodzieżowego zespołu z PSP w Jastrzębi oraz zespołu "Pajęczarki", który specjalizuje się w układach akrobatycznych z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu.

Wyniki:

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
Kategoria I, rocznik 1998 i młodsi 

1. Paulina Paluch (lekkoatletyka, gmina Jedlińsk)
2. Michał Borkowski (sztuki walki Tang Soo Do, miasto Pionki)
3. Cezary Nowak (zapasy, gmina Wierzbica)
 
Pozostali wyróżnieni:
Kacper Bednarczyk (piłka nożna, gimna Skaryszew), Weronika Nogaj (judo, gmina Kowala), Agata Kaczmarska (boks, gmina Iłża), Natalia Bednarek (lekkoatletyla, gmina Przytyk), Wiktoria Mędrzecka (piłka ręczna, gmina Gózd), Bartłomiej Kudelski (taekwondo, gmina Jedlnia-Letnisko), Patryk Banaszek (kickboxing, gmina Pionki), Andżelika Górka (lekkoatletyka, gmina Jastrzębia), Jakub Siara (siatkówka, gmina Wolanów), Piotr Kołtun (piłka nożna, gmina Zakrzew). 

Kategoria II - rocznik 1997 i starsi:

1. Damian Tokarski (zapasy, gmina Wierzbica)
2. Wiktoria Oleksiewicz (judo, gmina Skaryszew)
3. Artur Kozłowski (sztuki walki, gmina Pionki)

Pozostali wyróżnieni:
Jakub Amanowicz (lekkoatletyka, miasto Pionki), Konrad Gut (piłka nożna, gmina Iłża), Aneta Jemioł (karate, gmina Jedlnia-Letnisko), Kamil Płaskociński (piłka nożna, gmina Zakrzew), Piotr Andrzejewski (siatkówka, gmina Kowala), Dawid Grzyb (lekkoatletyka, gmina Przytyk), Agata Kupis (strzelectwo, gmina Jedlińsk), Karol Ślażyński (siatkówka, gmina Wolanów), Mariusz Kwaśnik (piłka nożna, gmina Jastrzębia), Daniel Ostrowski (siatkówka, gmina Gózd).

Kategoria III - najlepsi trenerzy:

1. Jacek Gogacz (gmina Skaryszew)
2. Jacek Jurkowski (miasto Pionki)
3. Bartosz Piętak (gmina Kowala)

Pozostałe miejsca:
4. Ryszard Dziura (gmina Iłża), 5. Ryszard Kosiec (gminia Wolanów), 6. Bogdan Rywacki (gmina Wierzbica), 7. Łukasz Kurek (gmina Jedlińsk), 8. Piotr Witkowski (gmina Przytyk), 9. Anna Szczepanowska (gmina Gózd), 10. Andrzej Jastrzębski (gmina Jedlnia-Letnisko), 11. Adrian Pachocki (gmina Pionki), 12. Jan Dupla (gmina Jastrzębia), 13. Artur Ofiara (gmina Zakrzew). 

Medal "Za Zasługi dla Sportu": Włodzimierz Józef Bojarski 

Medale "Zasłużony dla Powiatu Radomskiego":
- Zdzisław Mroczkowski
- Bogdan Piętak

MN / fot. archiwum cozadzien.pl

loading...
Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy