Trwa marcowy cykl spotkań z tenisem stołowym

W hali sportowej CKU przy ul. Kościuszki w Radomiu w dalszym ciągu toczą się niedzielne boje w tenisie stołowym. Drugi turniej cyklu marcowego zgromadził łącznie 24 zawodniczki i zawodników.

Po raz kolejny w kategorii Open niekwestionowanym zwycięzcą został Dariusz Bukalski z Bąkowa, który w siedmiu spotkaniach oddał tylko jednego seta i to Marcinowi Kacperczykowi, który zajął dopiero 9 miejsce. Na pozycji drugiej uplasował się stały uczestnik turniejów, Ryszard Bogdał, który po drodze wyeliminował Martę Marszałkiewicz - Marta nie miała dobrego dnia do gry, gdyż w spotkaniu o miejsce trzecie uległa Grzegorzowi Jankowi. III miejsce tego amatora tenisa stołowego jest bardzo dużym sukcesem. Tym bardziej, że wcześniej wyeliminował również zawodniczkę "Bron" Monikę Nogaj -
mówi Katarzyna Bielak, współorganizator turniejów "Niedziela z tenisem stołowym"

W kategorii do lat 16 zwyciężył Maciej Siara, junior z "Broni" przed Danielem Winiarskim i Kamilem Kościelniakiem (obaj z Tczowa). Pierwsze poważne zwycięstwo odniosła Karolina Krzosek, również stała uczestniczka spotkań "Niedziela z tenisem stołowym". Pokonała 3:2 Jakuba Borsa, zdobywcę drugiego miejsca w poprzednim turnieju - Karolina z turnieju na turniej gra coraz lepiej. Mówi, że to jej przygotowanie do zawodów szkolnych. Trzymamy kciuki! - podkreśla Katarzyna Bielak.

Organizatorzy, czyli Integracyjny Klub Tenisa Stołowego "Broń" Radom zapraszają na kolejne marcowe spotkania 17 i 24 dnia tego miesiąca.