Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Świetny występ zawodników RKT Return w turnieju Tenis 10

Świetny występ zawodników RKT Return  w turnieju Tenis 10
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W turnieju wystartowało prawie 80 zawodników z takich miast jak: Warszawa, Łódź, Kielce, Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola,  Zamość, Brwinów, Kozienice, Piaseczno, Ożarów, Świdnik, Dzierzkowice, Skarżysko Kam. Przez dwa dni rywalizowano w czterech kat. wiekowych  do lat 7, 8, 9 i 10. Poziom zawodów bardzo wysoki, było wiele bardzo zaciętych pojedynków kończących się tiebreakami. Tylko w kat.do lat 10 obowiązywał system pucharowy, w pozostałych rozgrywki toczyły się najpierw w grupach, a następnie obowiązywał system pucharowy,  wszyscy uczestnicy mieli możliwość rozegrania po kilka pojedynków, więc  mecze toczyły się aż do godzin wieczornych.  

Gospodarze turnieju nie byli zbyt „gościnni”, bowiem zawodnicy Returnu zaprezentowali się znakomicie, zdobyli łącznie 7 złotych medali, 4 srebrne i 4 brązowe. Jest to najlepszy wynik w historii rozgrywania tego turnieju, a była to już Dużym przeżyciem dla zwycięzców w kat. do lat 7 i 9 była obecność podczas dekoracji Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego, który wręczał puchary, medale, dyplomy i nagrody. Turniej został dofinansowany przez Gminę miasta Radomia i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Upominki ufundowała firma Top Gifts.

Wyniki:

kat. niebieska do lat 7

Chłopcy

I miejsce –     Sobol Adam /RKT Return Radom/

II miejsce –   Kraska Filip /RKT Return Radom/

III miejsce – Wziątek Jan /RKT Return Radom/

IV miejsce –  Kliber Bartosz /KT Avia Świdnik/

Dziewczęta

Finał:

Sybicka Oliwia /MKT Stalowa Wola/ - Kapuścińska Roksana /NST Rzeszów/  8-6  7-5

o III miejsce

Sobol Michalina /RKT Return Radom/ - Kliber Katarzyna /KT Avia Świdnik/  7-5 5-7 6-4

kat. czerwona do lat 8

Chłopcy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+PHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Finał

Freestone Alex /RKT Return Radom/ - Mazgajski Tymoteusz /KT Tenis Life Brwinów/ 

10-4 6-10 5-0

o III miejsce

Skrzyński Fanek - Angelard Maks /obaj Piaseczno/  10-5 11-9

Dziewczęta

Finał

Chmielewska Wiktoria /RKT Return Radom/ - Pacocha Julia /KT Tennis Life Brwinów/  10-6 10-2

o III miejsce

Kapuścińska Roksana /NST Rzeszów/ – Sybicka Oliwia /MKT Stalowa Wola/ 10-8 10-8

kat. pomarańczowa

Chłopcy

Finał

Hrynkiewicz Kuba – Plenkiewicz Hubert /obaj RKT Return Radom/ 4/1

o III miejsce

Freestone Alex /RKT Return Radom/ - Majewski Michał /Skarżysko Kam./  4/2

Dziewczęta

Finał

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Sawicka Dominika /NST Warszawa/ – Stefańczak Wiktoria /UTKS Dzierzkowice/  4/0

o III miejsce

Soból Angelika /UTKS Dzierzkowice/ – Chmielewska Wiktoria /RKT Return Radom/ 4/0

 

kat.  zielona

chłopcy

Finał

Pastuszka Franek – Wesołowski Leon /obaj RKT Return Radom/ 1/4  4/1  10-8

o III miejsce

Hrynkiewicz Kuba /RKT Return Radom/ - Pajączkowski Oliwier /NST Kozienice/  4/3 4/0

Dziewczęta

Finał

Gołda Karolina- Piasta Nikola /obie RKT Return Radom/  4/1  4/1

o III miejsce

Sawicka Dominika /NST Warszawa/ - Michałowska Anna /KT Return Zamość/  4/0  4/0


Źrodło: Return Radom / fot. Return Radom

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy