PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Pływacy MKS Wodnik Radom z medalami!

Pływacy MKS Wodnik Radom z medalami!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
 
Pływacy Wodnika Radom w ostatnim czasie nie mają wolnych weekendów. Ledwo zdążyli wrócić z zawodów z Kielc a już trenerzy Marcin Fokt, Marcin Cieśli i Roman Hebda wystawili ich do rywalizacji w kolejnych pływackich imprezach. W dniach 28 lutego - 1 marca w Kozienicach odbywało się Grand Prix Puchar Polski w pływaniu gdzie rywalizowali ze sobą najlepsi pływacy z całej Polski. Nie zabrakło tam takich gwiazd jak Aleksandra Urbańczyk czy Paweł Korzeniowski.

MKS Wodnik Radom do Kozienic pojechali bardzo mocną ekipą, na czele z Pauliną Nogaj, Adrianną Mendyk i Jakubem Fedorowiczem, który wrócił do trenowania w radomskim klubie. Drużynę zasilili 14 - letni juniorzy: Zuzanna Rabiniak, Łukasz Gębczyk, Karnik Kacper, Tymoteusz Warmiak, Mateusz Kacprzak, Bartosz Makowski oraz 15- letni Eryk Karnik.

Po dwóch dniach zmagań na kozienickiej pływalni najlepsza juniorką (14 lat) została Zuzanna Rabiniak, najlepszym juniorem (14 lat) Łukasz Gębczyk, a w rywalizacji 15-letnich chłopców wygrał Eryk Karnik. Paulina Nogaj zajęła 7 miejsce w rywalizacji dziewcząt 17-18 lat.

Kiedy w Kozienicach odbywał się Puchar Polski, młodsi zawodnicy Wodnika pojechali do Grójca, by przywieźć stamtąd 16 złotych, 19  srebrnych i 9 brązowych medali.

WYNIKI Grand Prix Grójca
Styl dowolny – dziewczęta – 2006 i młodsze: Emilia Suwała - złoty medal
Styl dowolny – dziewczęta - 2004: Maja Wierzbicka - zloty medal, Ramona Walczak – brązowy medal
Styl dowolny – dziewczęta - 2003: Nina Podsiadły – złoty medal, Barbara Ziewiecka – srebrny medal
Styl dowolny – dziewczęta - 2002: Aleksandra Bednarczyk – złoty medal, Dagmara Kucharska – srebrny medal
Styl dowolny – chłopcy – 2006 i młodsi: Jakub Stefanski –srebrny medal, Mikołaj Warchoł – srebrny medal Styl dowolny – chłopcy – 2005: Bartosz Węgliński –złoty medal, Kajetan Rabiniak –srebrny medal, Kasperek Jakub –brązowy medal
Styl dowolny – chłopcy – 2003: Błażej Węgliński – złoty medal, Kacper Grzmil – srebrny medal, Klimek Maciej – brązowy medal
Styl grzbietowy – dziewczęta – 2005: Karina Zielińska – złoty medal
Styl grzbietowy – dziewczęta – 2004: Maja Wierzbicka – złoty medal
Styl grzbietowy – dziewczęta – 2003: Natalia Zych –złoty medal, Nina Podsiadły –srebrny meda,l Barbara Ziewiecka – brązowy medal
Styl grzbietowy – dziewczęta – 2002: Dagmara Kucharska – złoty medal
Styl grzbietowy – chłopcy – 2006 i młodsi: Mikołaj Warchoł – brązowy medal
Styl grzbietowy – chłopcy – 2005 + 2004: Oliwier Adamczyk – srebrny medal
Styl grzbietowy – chłopcy – 2003 Błazej Węgliński –złoty medal Adam Pierzchała – srebrny medal Styl klasyczny – dziewczęta – 2005: Aleksandra Pastuszka – złoty medal
Styl klasyczny – dziewczęta – 2004: Wiktoria Mikos – złoty medal, Ramona Walczak –srebrny medal
Styl klasyczny – dziewczęta – 2003: Natalia Zych – złoty medal, Katarzyna Fabiszewska –srebrny medal Styl klasyczny – dziewczęta – 2002: Oliwia Szwagierek – brązowy medal
Styl klasyczny – dziewczęta – 2001: Paulina Kiełbasa – złoty medal
Styl klasyczny – chłopcy – 2006 i młodsi: Jakub Stefański – srebrny medal
Styl klasyczny – chłopcy – 2005: Kajetan Rabiniak – złoty medal, Bartosz Węgliński –srebrny medal, Kacperek Jakub –brązowy medal
Styl klasyczny – chłopcy – 2003: Oskar Kucharczyk – złoty medal, Jakub Konwa – srebrny medal
Styl motylkowy – dziewczęta – 2006 + 2005: Emilia Suwała –złoty medal, Ola Pastuszka 1 złoty medal, Natalia Ryło – brązowy medal
Styl motylkowy – dziewczęta – 2004: Wiktoria Mikos - złoty medal, Amelia Seta – srebrny medal
Styl motylkowy – dziewczęta – 2003: Katarzyna Fabiszewska 1 złoty medal, Justyna Julia - srebrny medal Styl motylkowy – dziewczęta – 2002+2001: Aleksandra Bednarczyk - złoty medal, Paulina Kiełbasa - srebrny medal
Styl motylkowy – chłopcy – 2006 +2003: Igor Szymański - złoty medal, Oskar Kucharczyk - złoty medal Adam Pierzchała - srebrny medal, Jakub Pacocha – brązowy medal


RED, fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy