Patryk Gucio i Jakub Caban zwycięzcami cyklu lutowego

W niedzielę (24 lutego) rozegrany został ostatni, czwarty turniej z cyklu lutowego. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 25 zawodników i zawodniczek. Jak zwykle przebiegały one w miłej sportowej atmosferze.

Bezapelacyjnym zwycięzcą w kategorii Open okazał się Patryk Gucio z ULKS Kowala, który wygrał wszystkie cztery turnieje, za co otrzymał olbrzymi puchar, podobnie jak Jakub Caban w kategorii do lat 16, który wygrał trzykrotnie. Jakub zapowiada, że od następnego cyklu będzie walczył w kategorii Open, gdyż i tam ma szanse na czołowe pozycje, a dla podnoszenia jego poziomu gra i walka z lepszymi będzie efektywniejsza.

Drugie miejsce w turnieju Open i również drugie w klasyfikacji generalnej zdobył Paweł Pietrzyk (Tczów) - jego najlepsze wyniki to miejsca 3, 2, i 2.  Zdobywca trzeciego miejsca Krzysztof Kobiałka ze Wsoli po raz pierwszy wystartował w "Niedzieli z tenisem stołowym" - Sądzimy, że ten zawodnik mógłby poważnie się liczyć w naszych rozgrywkach - mówi Katarzyna Bielak, współorganizator turnieju.

W kategorii do lat 16 drugie miejsce wywalczył Kamil Kościelniak, a trzecie Albert Dąbrowski (obaj z Tczowa). Takie same miejsca przypadły im również w klasyfikacji generalnej. Zgodnie z zapowiedzią organizatorzy ufundowali po 3 nagrody rzeczowe w każdej kategorii, a na koniec dodatkowo zostały rozlosowane wśród uczestników kosmetyki firmy BingoSpa.

Organizator zmagań, IKTS "Broń" Radom zaprasza na zawody w marcu, które odbędą się w dniach 3, 10, 17 i 24 tego miesiąca.