Olimpijczyk Radom zdominował zawody Pucharu Polski!

W sobotę (11 lutego) radomska hala sportowa Zespołu Szkół Budowlanych, ponownie gościła najlepszych zapaśników z Polski. Łącznie do rywalizacji w zawodach Pucharu Polski przystąpiło ponad 100 zawodników! Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć zapaśników gospodarzy turnieju - Olimpijczyka Radom.

Radomianie tego dnia odegrali główne role, w walce o złote medale Mistrzostw Polski. W kategorii do 59kg po złoty krążek sięgnął Przemysław Piątek, który w finale pokonał Michała Tracza z klubu WKS Śląsk Wrocław. Aż dwa medale Olimpijczyk Radom zdobył w kategorii do 71kg. Po złoto sięgnął Mateusz-Piotr Nowak, a brązowy krążek zdobył Michał Kośla.

W kategorii do 75 kg, nie zawiódł Arkadiusz Kułynycz. Radomianin w wielkim stylu zdobył złoto, pokonując z poznańskiego klubu KS Sobieski - Edgara Babayana. W najcięższej kategorii wagowej - do 130kg, radomianie także pojawili się na podium. Tym razem Olimpijczyk zapisał na swoje konto dwa brązowe medale, które zdobyli Rafał Płowiec i Mateusz Kareciński.

Klasyfikacja końcowa wszystkich kategorii wagowych podczas Pucharu Polski Seniorów: