Ogólnopolski turniej Judo w Kowali

Ogólnopolski turniej Judo w Kowali
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W Kowali weekend upłynie pod znakiem Ogólnopolskiego Turnieju Dzieci i Młodzików w Judo. Turniej o puchar wójta gminy odbędzie się w sobotę, 19 września w hali PSP w Kowali. Impreza rozpocznie się o godz.11.

Gościem specjalnym zawodów będzie mistrz olimpijski Paweł Nastula, który otworzy turniej i poprowadzi rozgrzewkę. -  Turniej zgromadzi dużą rzeszę zawodników z całej Polski, a także z zagranicy. W ogóle będą cztery kategorie wiekowe, czyli od młodzików, rocznik 2001/02, dzieci  z roczników 2003/04, dzieci z 2005/06 i najmniejsze maluszki dzieci w wieku 8-9 lat - informuje Małgorzata Okulska, prezes i trener sekcji Judo Kowala.

Walka rozgrywa się na czas, maluszki walczą dwie minuty, najstarsze osoby walczą pięć minut. Oczywiście walkę można wygrać przed czasem, walczy się o punkty.

Walka o puchar z pewnością przyniesie wiele emocji i będzie niezapomnianym pokazem umiejętności judoków. Zawody ruszą w sobotę o jedenastej w hali PSP w Kowali.

Klub judo na terenie gminy działa od czterech lat.


.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/ogolnopolski-turniej-judo-kowala-2015-plakat_1.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96