Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

OSCARY 2015 - polska "Ida" doceniona!

OSCARY 2015 - polska
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

A oto i cała lista tegorocznych zwycięzców:

Najlepszy film: "Birdman", Alejandro G. Iñárritu, John Lesher i James W. Skotchdopole
Najlepszy aktor: Eddie Redmayne, "Teoria wszystkiego"
Najlepsza aktorka: Julianne Moore, "Still Alice"
Najlepszy aktor drugoplanowy: J.K Simmons, "Whiplash"
Najlepsza aktorka drugoplanowa: Patricia Arquette, "Boyhood"
Najlepszy reżyser: Alejandro G. Iñárritu, "Birdman"
Najlepszy scenariusz oryginalny: Alejandro G. Iñárritu, Nicolás Giacobone, Alexander Dinelaris, Jr. i Armando Bo, "Birdman"
Najlepszy scenariusz adaptowany: Graham Moore, "Gra tajemnic"
Najlepszy film animowany: "Wielka szóstka", Don Hall, Chris Williams i Roy Conli
Najlepsze kostiumy: Milena Canonero, "The Grand Budapest Hotel"
Najlepsza charakteryzacja: Frances Hannon i Mark Coulier, "The Grand Budapest Hotel"
Najlepsze zdjęcia: Emmanuel Lubezki, "Birdman"
Najlepszy montaż: Tom Cross, "Whiplash"
Najlepszy utwór: John Stephens i Lonnie Lynn, "Glory" z filmu "Selma"
Najlepsza muzyka: Alexandre Desplat, "The Grand Budapest Hotel"
Najlepszy krótkometrażowy film aktorski: Mat Kirkby i James Lucas, "Rozmowa"
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny: Ellen Goosenberg Kent i Dana Perry, "Crisis Hotline: Veterans Press 1"
Najlepszy dokument: Laura Poitras, Mathilde Bonnefoy i Dirk Wilutzky, "CitizenFour"
Najlepszy dźwięk: Ben Wilkins, Thomas Curley i Craig Mann, "Whiplash"
Najlepszy montaż dźwięku: Alan Robert Murray i Bub Asman, "Snajper"
Najlepsze efekty specjalne: Paul Franklin, Andrew Lockley, Ian Hunter i Scott Fisher, "Interstellar"
Najlepsza scenografia: Adam Stockhausen, Anna Pinnock, "The Grand Budapest Hotel"
Najlepszy animowany film krótkometrażowy: "Feast", Patrick Osborne i Kristina Reed

(COLLINS), Fot. Tim Olson

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Ostatnio komentowane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy