Ferdek Kiepski wart milion rocznie!

Ferdek Kiepski wart milion rocznie!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

FERDEK KIEPSKI WART MILION ROCZNIE!

Wow! Wychodzi na to, że w pośredniaku już był!

Ulubieny i kochany bądź absolutnie wręcz naprzeciw, o czym się nawet fizjologom nie śniło, Ferdek Kiepski czyli Andrzej Grabowski należy do pierwszej ligi polskich aktorów. I mimo tego, że podkreśla na każdym kroku, iż jest przede wszystkim aktorem teatralnym, to już nikt w tym kraju nie ma wątpliwości, że był, złotych jest i będzie przede wszystkim bohaterem polsatowskiego sitcomu „Świat Według Kiepskich”. Serial doczekał się już 24-go sezonu a Aktor na ostatnim sezonie zarobił, wg „Faktu” 400 tysięcy! (Halincia może więc być zadowolona!).

Tabloid przyjrzał się także innym dochodom Grabowskiego. Z tego „prześwietlenia” wynika, iż za byciu jurorem w „Tańcu z Gwiazdami” otrzymał od Polsatu 216 tysięcy. Do tego dochodzą gaże za występy w teatrze czy na scenie bądź powiązanie z pewną firmą sprzedającą bezpośrednio pewne drogie garnki… A firma ta, ponoć, sprzedaje je bezpośrednio po występach Aktora.

Dziennikarze tej gazety szacują więc, że roczne dochody Grabowskiego vel Kiepskiego to około milion złotych.

Licząc u Malinowskiej (właścicielce ulubionego sklepu Ferdka „U Stasia”) po 2 złote za „żółtą puszkę”, daje to około PÓŁ MILIONA PUSZEK ROCZNIE czyli TYSIĄC TRZYSTA PUSZEK DZIENNIE!


(BONO), fot. Wikipedia

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy