Elektryzujący Maraton Filmowy

Elektryzujący Maraton Filmowy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższy poniedziałek 17 września MCSW "Elektrownia" zaprasza na Elektryzujący Maraton Filmowy. Tym razem zaplanowano dwa wstrząsające filmy.

O godz. 18.00 zapraszamy na dramat "Valhalla: Mroczny wojownik" w reż. Nicolasa Windinga Refna (Dania, Wielka Brytania) Autor „Drive” przedstawia średniowieczną przypowieść o wojowniku (świetna rola Madsa Mikkelsena) szukającym swojego przeznaczenia.O godz. 19.45 MCSW "Elektrownia" zaprasza na kontrowersyjny dokument "Chwała dziwkom" w reż. Michaela Glawoggera (Niemcy, Austria). Trzy kraje, trzy języki, trzy religie i jedna profesja: prostytucja. Reżyser opowiada (podobnie jak w swym najgłośniejszym filmie „Śmierć człowieka pracy” ) o lękach w codziennym znoju życia i o marzeniach, które najprawdopodobniej się nie spełnią. Film otrzymał szereg nagród na MFF m.in: Wenecja 2011, Planete Doc Film Festival w Warszawie.Projekcje odbywają się w CF Helios, sala nr 5, ul. Poniatowskiego 5, Ceny biletów: 1 film – 15 PLN, 2 filmy – 24 PLN.

Bilety w sprzedaży od 10 września 2012 w siedzibie „Elektrowni” (ul. Domagalskiego 5) w godzinach 8-16 oraz w CF HELIOS pół godziny przed projekcją przed salą nr 5.

.

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy