Fashion Show 2012 już w najbliższą sobotę

Fashion Show 2012 już w najbliższą sobotę
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

- To wydarzenie dodaje wielkiej wartości naszemu miastu, ponieważ otwieramy się na inny obszar kultury, która do tej pory była u nas wyciszona - mówi Agnieszka Sieradzka z Galerii Łaźnia - To bardzo istotne byśmy pokazali się na obszarach całej Polski, że działamy także i w tym kierunku.   

16 kolekcji weźmie udział w udział w konkursie organizowanym przez Łaźnię oraz Wydział Materiałoznawstwa, Technologii i Wzornictwa Politechniki Radomskiej. Młodzi kreatorzy zaprezentują swoje autorskie projekty. Na najlepszego czeka nagroda główna w postaci 3 tys. zł oraz atrakcyjnych nagród rzeczowych.

Reżyserią i choreografią Fashion Show 2012 w Radomiu zajmie się specjalista w tej dziedzinie Maciej Majzner, natomiast makijażem dla modelek zajmą się studenci Wydziału Kosmetologii Politechniki Radomskiej.

W trakcie pokazu konkursowych prac, swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje także znana projektantka Karolina Gleguła.

Serwis informacyjny Co Za Dzień, jako główny patron medialny, organizuje plebiscyt na najlepszą konkursową kolekcję. Wyłącznie u nas, jeszcze przed pokazem, możecie zobaczyć oceniane projekty. Zasady są proste - wystarczy oddać głos w postaci sms-a na kolekcję, która najbardziej Ci się podoba. Głosowanie trwa do 24 sierpnia, do godz. 23.

Dla osoby, której projekty zdobędą największą ilość głosów, przygotowaliśmy nagrodę w postaci profesjonalnej sesji zdjęciowej z udziałem modelki, modela, wizażystki oraz fryzjera (stworzenie portfolio). Dodatkowo laureat po sesji otrzyma zdjęcia w formie książki fotograficznej (kliknij TUTAJ, by dowiedzieć się więcej na temat plebiscytu i sprawdzić aktualne wyniki).

Nina Zaborowska / Fot. Artur Molęda

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy