Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

"Co za TALENT!" 2014 - ostatnie sylwetki kandydatów!

 


0099 Wiktoria Kosakowska - PG 10 w Radomiu

Wiktoria ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 10 im. Polskich Lotników w Radomiu. Śpiewa od 3 lat, a na gitarze gra od 4 (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

 

0098 Sandra Ziółek - ZSSiH w Radomiu

Sandra ma 18 lat i jest uczennica Zespołu Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu. W "Co za Talent" wystąpiła w duecie z kolegą. Sandra od kilku lat zajmuje się śpiewem, interesuje ją również muzyka, fotografia i modeling.

ZOBACZ VIDEO

 


0097 Ola Halicka - III LO w Radomiu

Ola ma 16 lat i jest uczennicą III Liceum Ogólnokształcącego im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu. Jak twierdzi jest optymistyczną dziewczyną i ambitnie dąży do celu (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

0096 Kamila Iwańczyk i Martyna Nowak - I LO w Radomiu

Dziewczyny mają po 18 lat i uczą się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Radomiu. Ich hobby jest muzyka, w której najbardziej cenią minimalizm. Jak twierdzą namiętnie pobierają lekcje języka francuskiego (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0095 MAJSTER - różne szkoły

Zespół tworzą uczniowie różnych szkół. Jak twierdzą zajmują się "darciem japy" i "szarpaniem drutów". Mówią, że są antytalentami, którzy lubią koty. Grają bo lubią (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0094 Edyta Szczygieł i Przemysław Zalewski - PG 5 w Radomiu

Edyta i Przemek mają poi 15 i 16 lat, uczą się w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Radomiu. Duet tworzą od pół roku. Wykonują covery i własne utwory. Edyta śpiewa, natomiast Przemek gra na gitarze (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO


0093 Klaudia Fetraś - ZSO nr 6 w Radomiu

Klaudia ma 14 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Radomiu. Jak twierdzi śpiewa od dziecka, a do "Co za TALENT!" zgłosiła się, aby sprawdzić swoje umiejętności.

ZOBACZ VIDEO

 


0092 Pajęczarki - V LO w Radomiu

Dziewczyny są w różnym wieku i uczą się w V Liceum Ogólnokształcącym im. Romualda Traugutta w Radomiu. Ćwiczą razem od 10 lat i zdobywały czołowe wyróżnienia na krajowych i międzynarodowych zawodach (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO
0091 Daria Syta - Publiczne Gimnazjum w Orońsku

Daria ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum w Orońsku. Śpiewa od niedawna. Od 11 lat uczy się tańczyć. Taniec towarzyski i śpiew to dwie jej największe pasje (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

0090 Barbara Senderowska - X LO w Radomiu

Basia ma 17 lat i uczy się w X Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Konarskiego w Radomiu. Jak twierdzi od zawsze lubi śpiewać. Interesuje się również poezją (PÓŁFINAŁ). 

ZOBACZ VIDEO
0089 Patrycja Winiarska- IV LO w Radomiu

Patrycja ma 18 lat i uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Od 10 lat tańczy hip hop, z którym chce związać swoją przyszłość. Nie wyobraża sobie życia bez tańca, dlatego stara się codziennie trenować (PÓŁFINAŁ). 
ZOBACZ VIDEO

 0088 Patrycja Jabłońska - III LO w Radomiu

Patrycja ma 17 lai i uczy się w III Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu. Gra na gitarze, tańczy, interesuje się fotografią i muzyką rockową.

ZOBACZ VIDEO

0087 Magdalena Kącka - ZSB w Radomiu

Magda ma 17 lat i uczy się w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu. Jest osobą energiczną, pomysłową, a muzyka to jej drugie życie. Ćwiczy także Taekwondo i uwielbia sport (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO
0086 Natalia Zielińska - IV LO w Radomiu

Natalia ma 17 lat i uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Śpiewa od 8 roku życia, daje jej to ogromną radość i satysfakcję. Swoją przyszłość chciałaby wiązać z muzyką (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO0085 Paulina Jaskot - Publiczne Gimnazjum w Małęczynie


Paulina ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Małęczynie. Śpiewa od 10 lat i jest samoukiem. Nigdy nie uczęszczała na zajęcia nauki śpiewu (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

0084 Inez Nosowska - IV LO w Radomiu

Inez ma 17 lat i uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu. Tańczy od dziecka i cały czas rozwija swoje umiejętności. W przyszłości chciałaby zajmować się tańcem zawodowo (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO0083 Angelika Tkaczyk - VIII LO w Radomiu

Angelika ma 17 lat i uczy się w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Radomiu. Jak twierdzi stara się żyć tak, aby niczego nie żałować. Lubi tańczyć i... zawsze się spóźnia (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO0082 Julia Życka - VIII LO w Radomiu

Julia ma 16 lat i uczy się w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Radomiu. Śpiewa od 5 lat, jest członkiem duetu muzycznego. Jak twierdzi muzyka to jej życie.

ZOBACZ VIDEO
0081 Choroba Wściekłych Wiewiórek - PG Wolanów

Członkowie zespołu mają po 16 lat i uczą się w Publicznym Gimnazjum w Wolanowie. Zespół założyli w lutym tego roku, grają przed wszystkim własne utwory. Zespół tworzy Czarek (bas), Kinga (perkusja) oraz Patryk (wokal i gitara) (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO0080 "FICTION" - PG 23, VI LO, STO w Radomiu

Członkami grupy są uczniowie różnych radomskich szkół i nie tylko. Jak twierdzą są specyficzni i starają się tworzyć własny styl i klimat (PÓŁFINAŁ). 

ZOBACZ VIDEO

0079 Alicja Gielniewska - PG 8 w Radomiu

Ala ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 8. Trenuje gimnastykę od 2 lat, jest ona jej wielką pasją (PÓŁFINAŁ).

 

ZOBACZ VIDEO
0078 Nikodem Bąk i Aleksandra Chmurzyńska - VI LO w Radomiu

Nikodem i Ola mają po 18 lat i uczą się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Tańczą razem od roku, reprezentują "Centrum Tańca Radom" (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

0077 Kamil Janas - PG 12 w Radomiu

Kamil ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 12. Jak twierdzi jego największą pasją jest śpiew.

ZOBACZ VIDEO

 

 

0076 Karolina Drela - Gimnazjum w Jedlni Letnisko

Karolina ma 15 lat i uczy się w Gimnazjum w Jedlni Letnisko. Śpiewa od piątej klasy szkoły podstawowej, od tego roku uczęszcza również na zajęcia wokalne (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0075 Natalia Kamińska - PG 11 w Radomiu

Natalia ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Uczęszcza na zajęcia muzyczne w swojej szkole. Od 4 lat tańczy hip hop.

ZOBACZ VIDEO

 


0074 Martyna Lenard - PG 11 w Radomiu


Martyna ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Jak twierdzi lubi śpiewać, uczęszcza na zajęcia muzyczne w swojej szkole (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 


0073 Natalia Bernat - PG 11 w Radomiu

Natalia ma 14 lat i jest uczennicą Publicznego Gimnazjum nr 11 w Radomiu. Lubi śpiewać i należy do szkolnego chóru. Oprócz śpiewu interesuje się również grą w siatkówkę (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO
0072 Robert Urbański i Paulina Mazur - ZSP i ZSE w Radomiu

Mają 14 i 16 lat. Robert uczy się w Zespole Szkół Plastycznych w Radomiu, Paulina natomiast w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomiu. Robert lubi malować, rysować, rzeźbić oraz tańczyć. Paulina uwielbia muzykę, taniec i śpiew (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 


0071 Kabaret GMO - PG 2 w Radomiu

Grupę kabaretową GMO tworzą uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Radomiu. GMO czyli Gimnazjalna Młodzież Odjechana - nazwa najlepiej oddaje ideę, która przyświeca tej grupie (PÓŁFINAŁ). 

ZOBACZ VIDEO0070 Katarzyna Kapka i Paweł Kubik - PG 2 w Radomiu

Kasia i Paweł mają po 16 lat i uczą się w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Radomiu. Kasia uczęszcza do klubu Bra-de-li i otrzymała wyróżnienie na festiwalu piosenki żeglarskiej "Rafa". Paweł na gitarze gra od pół roku, dodatkowo uwielbia wędrówki po Bieszczadach (PÓŁFINAŁ). 

ZOBACZ VIDEO

 


0069 Sandra Madej - VI LO w Radomiu


Sandra ma 17 lat i uczy się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Śpiewa, a swój występ w "Co za TALENT" chciałaby zadedykować swojej mamie (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 


0068 Katarzyna Witkowska - Gimnazjum w Parznicach

Kasia ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Parznicach. Tańczy hip-hop i jest samoukiem. Taniec jest jej pasją, której stara się poświęcać każdą wolną chwilę (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO
0067 Karolina Szymańska - VII LO w Radomiu

Karolina ma 17 lat i uczy się w VII Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu. Uczęszcza do klasy teatralnej, uważa że śpiew jest jej żywiołem (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 


0066 Dagmara Zarębska - II LO w Radomiu

Dagmara ma 17 lat i uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Przed rozpoczęciem przesłuchań Dagmara była bardzo pewna wygranej, stwierdziła że jest numerem 1 (PÓŁFINAŁ). 

ZOBACZ VIDEO0065 Marek Molenda - PG 22 w Radomiu

Marek ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 22 im. Karola Wojtyły w Radomiu. Jest człowiekiem o wielu zainteresowaniach, jednak muzyka jest dla niego szczególnie ważna. W wieku 8 lat rozpoczął swoją przygodę z keyboardem.  (PÓŁFINAŁ). 
ZOBACZ VIDEO

 0064 Aleksandra Guzdź - PG 11 w Radomiu

Ola ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11. Interesuje się muzyką, gra na keyboardzie od dwóch lat.

ZOBACZ VIDEO


 
0063 Natalia Lis - PG 10 w Radomiu

Natalia ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 10 w Radomiu im. Od ponad roku uczy się gry na gitarze, chciałaby również nauczyć się gry na pianinie.

ZOBACZ VIDEO0062 Paulina Wilk - III LO w Radomiu

Paulina ma 17 lat i uczy się w III Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu. Śpiewa od dziecka, do udziału w "Co za Talent" po raz drugi namówiły ją jej przyjaciółki (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 


0061 Łucja Bojek - PG 23 w Radomiu

Łucja ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 23 w Radomiu. Poza muzyką lubi mitologię Wikingów, język niemiecki i ciemną czekoladę. Jak twierdzi nie potrafi zbyt długo usiedzieć na miejscu i cały czas musi coś robić (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0052 Wiktoria ZarembskaPG 10 w Radomiu

Wiktoria ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 10 im. Polskich Lotników w Radomiu. Śpiewa od przedszkola. Ćwiczy również kickboxing i gra w kosza (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

 

0051 Karina DuszyńskaPG 13 w Radomiu

Karina ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 13 im. Polskich Noblistów w Radomiu. Interesuje się muzyką i śpiewa od 6 roku życia. Od trzech lat uczy się również gry na pianinie. Lubi biologie, w przyszłości chciałaby zostać weterynarzem. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjciIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+

0050 Dagmara Pszczoła - PG 13 w Radomiu

Dagmara ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 13 im. Polskich Noblistów w Radomiu. Śpiewa praktycznie od zawsze, oprócz muzyki jej pasją jest jazda konna.

ZOBACZ VIDEO

 

 

0049 Kamil MolikPG 2 w Radomiu

Kamil ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Radomiu. Od zawsze śpiewa i gra na gitarze, ze szczególnym uwzględnieniem repertuaru szantowego. Zdobył wyróżnienie na konkursie Rafa 2013. Występuje również w szkolnym kabarecie GITO. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

0048 Natalia SkonecznaZSO4

Natalia ma 16 lat i uczy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Radomiu. Jak pisze o sobie: śpiewa, gra na gitarze i pisze piosenki. (PÓŁFINAŁ)

 

ZOBACZ VIDEO

 

 

0047Grupa47-ZSO4

Dziewczyny mają po 16 lat i uczą się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Radomiu. Tańczą razem od 3 lat, jak twierdzą robią to co kochają. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

 

0046 Niesamowici SUPER Magiczni ChłopcyZST

Chłopaki mają po 18 lat i uczą się w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Jak mówią o sobie, są.......bardzo fajni.

ZOBACZ VIDEO

 

 

0045 Aleksandra JanasZSB w Radomiu

Ola ma 17 lat i uczy się w zespole Szkół Budowlanych im. Kazimierza Wielkiego w Radomiu. Śpiewa od dziecka, a na co dzień słucha rock'a i metalu. Miłością do muzyki zaraził ją tata.

ZOBACZ VIDEO

 

 

0044 Michał SiczekIII LO w Radomiu

Michał ma 18 lat i uczy się w III Liceum Ogólnokształcącym im. płk. Dionizego Czachowskiego w Radomiu. Kilka lat temu skończył szkołę muzyczną w zakresie gry na klarnecie. Natomiast na skrzypcach gra od 3 lat – jest samoukiem. Lubi muzykę zarówno klasyczną, jak i rozrywkową. Ponadto chętnie czyta kryminały. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

0043 Dawid KozdrachZST w Radomiu

Dawid ma 16 lat i uczy się w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Od 4 lat gra na akordeonie, pasją do muzyki zaraził go dziadek. Jego marzeniem jest założenie w przyszłości własnego zespołu. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

 

0042 Mateusz MajZSE w Radomiu

Mateusz ma 17 lat i uczy się w Zespole Szkół Elektronicznych w Radomiu. Jak twierdzi lubi śpiewać. (PÓŁFINAŁ)

 

ZOBACZ VIDEO

 

 

0041 Ksymena StankiewiczII LO w Radomiu

Ksymena ma 17 lat i uczy się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Radomiu. Jest otwarta i kocha śpiewać, gra również na skrzypcach. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, w przyszłości chciałaby zostać prawnikiem. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

 

0040 Agnieszka JóźwikV LO w Radomiu

Agnieszka ma 17 lat i uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym im. Romualda Traugutta w Radomiu. Kocha śpiewać i interesuje się sportem. Jej motto życiowe to: żyj chwilą i spełniaj marzenia. (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

 

0039 Sylwia ZbrowskaV LO w Radomiu

Sylwia ma 17 lat i uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym im. Romualda Traugutta w Radomiu. Kocha śpiewać i interesuje się medycyną. W przyszłości chciałaby zostać lekarzem. (PÓŁFINAŁ)

 

ZOBACZ VIDEO

 

 

0038 Oliwia KowalczykVI LO w Radomiu

Oliwia ma 16 lat i uczy się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Śpiewa od najmłodszych lat. W piosenkach ważny jest dla niej przekaz, stara się dobierać je do swoich przeżyć i emocji (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0037 Piotr KołsutZST w Radomiu

Piotrek ma 18 lat i uczy się w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Lubi muzykę i wkrótce planuje nagrać własną płytę, dzięki czemu spełni swoje marzenie (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0036 Szymon KramekZST w Radomiu

Szymon ma 18 lat i uczy się w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Lubi muzykę, robi bity, blendy, remixy. Rapuje od dwóch lat, pracuje nad płytą, która jak twierdzi będzie kozacka (PÓŁFINAŁ).

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjQxIiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

ZOBACZ VIDEO

 

 

0035 Karolina KacaPG 11 w Radomiu

Karolina ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Jak twierdzi, tańczy od małego, swoje umiejętności rozwija w Szkole Tańca „Idol”. Uwielbia wyjeżdżać na zawody ze swoją formacją (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0034 Sandra ŚlusarczykPG 11 w Radomiu

Sandra ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Interesuje się muzyką i sportem. W wolnym czasie uwielbia robić zdjęcia. Jak twierdzi, jest osobą optymistycznie nastawioną do świata (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0033 Natalia Bernat i Natalia KamińskaPG 11 w Radomiu

Dziewczyny mają po 14 lat i uczą się w Publicznym Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Natalia B. śpiewa od 6 lat w chórku szkolnym i należy do scholi. Natalia K. od 6 lat śpiewa w scholi parafialnej i uczęszcza na zajęcia muzyczne w szkole, lubi również tańczyć.

ZOBACZ VIDEO

 

0032 Natalia WojcieszekPG 11 w Radomiu

Natalia ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Jest uczennicą I klasy gimnazjum (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

 

0031 Agnieszka PiwowarczykPG11 w Radomiu

Agnieszka ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 11 im. Bolesława Prusa w Radomiu. Jak twierdzi, śpiewa od dziecka, a muzyka jest jej wielką pasją (PÓŁFINAŁ)

ZOBACZ VIDEO

 

 

 

0030 Hubert FrączekZST w Radomiu

Hubert ma 17 lat i uczy się w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu. Jak twierdzi, śpiewa, a raczej stara się śpiewać. Jest fanem głównie Brutal Death Metal.

ZOBACZ VIDEO

 

 

 

0029 Irmina PijarskaLO im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu

Irmina ma 17 lat i uczy się w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu. Tworzy własne utwory, prowadzi lekcje gry na gitarze i śpiewa. Lubi ze znajomymi bawić się muzyką, która jest dla niej wszystkim, co można nazwać szczęściem (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

 

0028 SUPER NOVAZST i PG 12 w Radomiu

Chłopaki z zespołu są uczniami Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu, natomiast wokalistka uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 12 im. Mikołaja Reja w Radomiu. Występują głównie na szkolnych uroczystościach, grają różne kawałki (PÓŁFINAŁ).

 

ZOBACZ VIDEO

 

0027 Natalia GębkaPG 10 w Radomiu

Natalia ma 15 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 10. Interesuje się muzyką, śpiewa i gra na gitarze (PÓŁFINAŁ).

 

ZOBACZ VIDEO

 

 

0026 Aleksandra JaworskaPG 13 w Radomiu

Ola ma 16 lat i jest uczennicą Publicznego Gimnazjum nr 13 w Radomiu. Uczy się grać na kontrabasie, stara się również śpiewać o tym co czuje. Sama skomponowała muzykę do słów z książki „Zielona mila” Stephena Kinga (PÓŁFINAŁ).

 

ZOBACZ VIDEO

 

 

0025 Katarzyna RębiszZespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Goździe

Kasia ma 16 lat i uczy się w Zespole Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Goździe. Jak przyznaje, kocha śpiewać i robi to od dziecka. Na swoim koncie ma wiele wyróżnień i nagród z różnych konkursów. Interesuje się również zwierzętami i pięknem natury (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO

 

0024 Klaudia ZarębaZSSOSiU w Radomiu

Klaudia ma 18 lat i jest uczennicą Zespołu Szkół Skórzano Odzieżowych Stylizacji i Usług. Od kiedy pamięta interesuje się śpiewem i muzyką. Gra również w Orkiestrze Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Skaryszewie (PÓŁFINAŁ).

 

ZOBACZ VIDEO

 


0023 Adrianna Grzywacz - V LO w Radomiu

Ada ma 17 lat i uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym z oddziałami dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu. Jej pasją jest jazda konna, śpiew, pisanie wierszy oraz nauka. Uczęszcza do klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Chodzi również na zajęcia do szkoły muzycznej (PÓŁFINAŁ).
ZOBACZ VIDEO0022 Bartosz Stefański - PG 13 w Radomiu

Bartek ma 14 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 13 z oddziałami dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów. Bardzo lubi śpiewać, od 6 lat gra na gitarze. Chodzi również do szkoły muzycznej, nie za bardzo lubi muzykę klasyczną, woli rockową (PÓŁFINAŁ).

ZOBACZ VIDEO


0021 Sylwia Duszyńska - IV LO w Radomiu

Sylwia ma 18 lat i uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym im. dra Tytusa Chałubińskiego. Jet tegoroczną maturzystką. Śpiewa amatorsko, przed publicznością zadebiutowała dopiero w marcu. W "Co za TALENT!" bierze udział , aby przezwyciężyć swoją nieśmiałość i nabrać pewności siebie. Jeżeli odniesie sukces, chce rozwijać swój talent (PÓŁFINAŁ).
ZOBACZ VIDEO


0020 Baśka Kubala - VI LO w Radomiu

Basia ma 16 lat i uczy się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Kocha śpiewać, od 9 lat gra na pianinie, dodatkowo uwielbia sport. Jak twierdzi, lubi przebywać z ludźmi, jest osobą otwartą i trochę szaloną. W przyszłości chce zostać stomatologiem lub patomorfologiem (PÓŁFINAŁ).
ZOBACZ VIDEO

 


0019 Sara Jahel  - PG 13 w Radomiu

Sara ma 16 lat i uczy się w Publicznym Gimnazjum nr 13 z oddziałami dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów. Śpiewa od dziecka, a jej pasją

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy