RCS Czarni Radom 3:0 Energa Pekpol Ostrołęka (Zapis relacji)

Za nami mecz na szczycie. Czarni Radom przed własną publicznością pokonali zawodników Energa Pekpol Ostrołęka 3:0 i tym samym zrewanżowali się za porażkę w październiku. Chcielibyśmy również przeprosić wszystkich internautów za problemy z przekazem wyniku z trzeciego seta. Już jutro na naszym serwisie relacja foto i pomeczowy artykuł.

RCS Czarni Radom: Gonciarz, Neroj, Wachnik, Gutkowski, Kocik, Radomski, Kałasz, Gałązka, Grzechnik, Prygiel, Ferek, Filipowicz (libero)
Energa Pekpol Ostrołęka: Pietkiewicz, Stanisławajtys, Król, Nowosielski, Krzywiecki, Białek,Jacyszyn, Szczygielski, Adamowicz, Siwczyk, Stańczuk, Naliwajko, Mihułka (libero)

(3:0)
                                                                (25:21, 27:25, 25:17)

MVP spotkania został : Robert Prygiel (Czarni Radom)

25:17 Mecz zakończył przechodzącą Janusz Gałązka.
19:15 Ze środka Maciej Kałasz.
18:15 dla Czarnych Radom. A my dalej borykamy się z problemami techniczymi, za które przepraszamy.
16:13 As Kocika. Czas dla Pekpolu.
12:11 Gałązka atakuje na aut.
12:10 Szczygielski przełamuje się na środku.
12:9 Białek atakuje w taśmę.
11:9 dla Czarnych Radom - mamy problemy techniczne.
8:8 Krzywiecki serwuje na aut.
7:8 Król obija ręce w bloku Prygla.
6:7 Trzeci set. W Czarnych Radom zaszły zmiany. Radomski za Wachnika, a za kontuzjowanego Gutkowskiego Kocik.

27:25 Krzywicki atakuje w antenkę! Czarni prowadzą 2:0
26:25 Stańczuk atakuje na aut!
24:25 Wachnik blokowany!
24:24 Król obija ręce Wachnika i Kałsza.
24:23 Prygiel daje setową!
23:23 Kocik na zagrywce - taśma.
23:22 Kocik ponownie skutecznie.
22:22 Czarni przechodzą środkową linię podczas bloku.
22:21 Marcin Kocik zdobywa swój pierwszy punkt.
21:21 Na środku Stańczuk!
21:20 Wachnik atakuje z szóstej strefy - jak on znalazł lukę w tym bloku!? Punkt dla Czarnych.
20:20 Goście psują swoje serwy.
19:20 Stańczuk zablokował na środku Kałasza!
19:19 Remis - Wachnik serwuje na aut.
19:18 W odpowiedzi ze środka skutecznie Kałasz. Wachnik wędruje na zagrywkę.
18:18 Jan Król w ataku - skutecznie!
18:17 W kolejnej akcji Wachnik już pewnie kończy swój atak.
17:17 Remis - Wachnik blokowany przez Pietkiewicza
17:16 W kolejnej akcji Prygiel atakuje w taśmę.
17:15 W kolejnej akcji Prygiel kończy swój atak.
16:15 Goście odrabiają straty. Czas dla Czarnych.
16:13 Przepraszamy, mamy małe problemy techniczne. Wynik brzmi 16:13 a w między czasie niestety kontuzji nabawił się zawodnik Czarnych - Kamil Gutkowski, skręcony staw skokowy. W jego miejsce wszedł Marcin Kocik.
15:10 Skuteczny w kontrze jest Neroj - atakuje z drugiej piłki.
14:10 Goście psują zagrywkę.
13:10 Wachnik znów blokowany.
13:9 Kałasz zagrywa w taśmę.
13:8 Skuteczny z prawego skrzydła w kolejnej akcji jest Prygiel!
12:8 Wachnik tym razem powstrzymany blokiem Pekpolu.
12:7 Pietkiewicz psuje swój serw.
11:7 Dotknięcie siatki przez Czarnych Radom.
11:6 Król odbijany przez Gutkowskiego - w kontrze ponownie punktuje Wachnik!
10:6 Kuba Wachnik dostaje piłkę na lewe skrzydło i pewnie kończy swój atak.
9:6 Po czasie ze środka skutecznym atakiem popisuje się Szczygielski.
9:5 Co za blok Wachnika na Królu! To była czapa! Czas dla gości.
8:5 Ponownie długa wymiana - nie kończył dwa razy Prygiel u gości na aut zaatakował Krzywiecki.
7:5 W odpowiedzi skutecznie atakuje Prygiel
6:5 Król za trzecim razem wreszcie zdobywa punkt.
6:4 Król dostaje ponownie piłkę i tym razem atakuje nad blokiem i w aut.
5:4 Wachnik blokuje Króla!
4:4 Król zagrywa na aut.
3:4 Gutkowski blokowany przez Króla i Stańczuka.
3:3 W odpowiedzi Gałązka, również ze środka.
2:3 Ze środka Stańczuk - Neroj nie dał rady w przyjęciu.
2:2 Kamil Gutkowski - blok aut. Obija ręce Jana Króla.
1:2 Wachnik zagrywa w taśmę.
1:1 W odpowiedzi po prostej z prawego skrzydła skutecznie Wachnik.
0:1 Drugiego seta skutecznym atakiem otwiera Jan Król!
- II set.

25:21 Seta skuteczną kiwką za blok gości popisuje się Prygiel. Czarni Radom prowadzą zatem 1:0.
24:21 Za drugim razem zagrywa na aut.
24:20 Gutkowski na zagrywce  Mihułka przyjmuje w trybuny!
23:20 Ponownie skutecznie Robert Prygiel! Pierkiewicz wraca na plac gry.
22:20 Po czasie Prygiel zagrywa na aut. Zmiana u gości: Stanisławajtys za Pietkiewicza.
22:19 Król atakuje w antenkę! Ponownie czas dla Pekpolu.
21:19 Po czasie Prygiel zdobywa punkt w ataku - Mihułka ponownie był bliski obrony.
20:19 Król na zagrywce - Wachnik nie dał rady w przyjęciu! Czas dla Czarnych Radom.
20:18 Białek atakuje po przekątnej - skutecznie.
20:17 Szczygielski jest podbijany w ataku - w kontrze punkt dla Czarnych zdobywa Gutkowski.
19:17 W odpowiedzi Prygiel!
18:17 Gutkowski przyjmuje zagrywkę na drugą stronę - Król nie marnuje kontry.
18:16 Ależ atak ze środka Stańczuka!
18:15 Krzywicki zagrywa w taśmę.
17:15 Po czasie Mihułka przyjmuje w punkt - piłka wędruje do Króla i punkt dla Pekpolu.
17:14 Neroj zagrywa - Mihułka nie dał rady w przyjęciu. Czas dla Pekpolu.
16:14 Prygiel dostaję piłkę na pierwszą strefę - pewny atak doświadczonego zawodnika.
15:14 Ze środka Stańczuk.
15:13 Kolejna długa wymiana - Czarni nie kończyli dwóch ataków, jednak za trzecim razem Prygiel obija blok gości.
14:13 Gutkowski zagrywa na aut.
14:12 Gałązka ze środka - pewna kiwka za blok Szczygielskiego.
13:12 Białek obija ręce w bloku Neroja.
13:11 Król na zagrywce - taśma.
12:11 W odpowiedzi po prostej Król - piękny atak!
12:10 Gutkowski atakuje - sędzia liniowy odnosi chorągiewkę, zaś główny arbiter pokazuje po bloku.
11:10 Stańczuk również psuje swój serw.
10:10 Wachnik zagrywa w taśmę.
10:9 Krzywicki ma problemy z odbiorem zagrywki Wachnika - w kontrze Wachnik zdobywa punkt z szóstej strefy.
9:9 Wachnik na zagrywce - as serwisowy!
8:9 Ponownie długa wymiana - tym razem w ataku myli się Król.
7:9 Stańczuk kończy przechodzącą.
7:8 Pietkiewicz zagrywa w taśmę.
6:8 Król skutecznie z lewego skrzydła.
6:7 Gałązka ze środka.
5:7 Bardzo długa wymiana. Atak Prygla - obrona Mihałka, Wachnik podibjany w ataku - w konsekwencji Neroj atakuje z drugiej piłki na aut.
5:6 Białek zagrywa na aut.
4:6 Krzywiecki nie kończy z szóstej strefy - w kontrze Prygiel w aut.
4:5 Prygiel atakuje - Mihułka nie dał rady w obronie.
3:5 Gutkowski przechodzi podczas ataku środkową linię.
3:4 Gutkowski dostaje piłkę na lewe skrzydło - atakuje po skosie i w aut!
3:3 Ze środka w odpowiedzi Szczygielski.
3:2 Gutkowski przyjmuje piłkę - Neroj markuje rozegranie i piłka wpada w pole gości.
2:2 Kolejna zepsuta zagrywka - Wachnik w taśmę.
2:1 Wachnik z prawego skrzydła.
1:1 Neroj w aut.
1:0 Pierwszy punkt zdobywa ze środka Kałasz.

Wyjściowe składy:

RCS Czarni Radom: Wachnik, Gutkowski, Neroj, Kałasz, Gałązka, Prygiel, Filipowicz (libero)
Energa Pekpol Ostrołęka: Pietkiewicz, Król, Białek, Krzywiecki, Szczygielski, Stańczuk, Mihułka (libero)

16:30 - Witamy serdecznie z hali MOSiR-u w Radomiu. Za 30 minut początek tego emocjonująco zapowiadającego się spotkania. Obydwie drużyny już przeprowadzają rozgrzewkę, a trybuny wypełniają się kibicami. Witam serdecznie kibiców z Ostrołęki, którzy na pewno śledzą tą relację.