Przedsprzedaż biletów na mecz Czarni - Indykpol w czwartek

Przedsprzedaż biletów na mecz Czarni - Indykpol w czwartek
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ
W najbliższą sobotę (8 lutego) Cerrad Czarni rozegrają w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu kolejny mecz ligowy. Tym razem przeciwnikiem podopiecznych trenera Roberta Prygla będzie Indykpol AZS Olsztyn. Przedsprzedaż biletów na to spotkanie odbędzie się w czwartek 6 lutego.

Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Wojskowi w ligowej tabeli tracą do olsztynian zaledwie dwa punkty i ewentualne zwycięstwo za trzy oczka pozwoliłoby im wskoczyć na piątą pozycję. W pierwszej rundzie Czarni wygrali w hali Urania 3:1 i przeciwnik na pewno zrobi wszystko aby za tamtą porażkę się zrewanżować.

Przedsprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona będzie w czwartek (6 lutego), a kasy budynku MOSiR (ul. Narutowicza) otwarte zostaną o godz. 15:30. Wejściówki będzie można nabyć także w dniu meczu (od godz. 12:30). Tak jak w przypadku wszystkich wcześniejszych potyczek, cena wejściówki wynosi 30 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) będą mogli skorzystać z zakupu biletu ulgowego - 15 zł. Wejściówka na miejsca stojące to wydatek 10 zł. Początek spotkania o godz. 14:45, a transmitować je będzie Polsat Sport i Polsat Sport HD.

Michał Nowak (m.nowak@cozadzien.pl) / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy