Polacy zagrają o brąz

Polacy zagrają o brąz
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Polacy do turnieju finałowego awansowali jako gospodarze Final Four. Oprócz nich o medale grają reprezentacje Estonii, Macedonii i Słowenii. W składzie naszej reprezentacji znalazło się dwóch siatkarzy Cerradu Czarnych Radom – Bartłomiej Bołądź i Bartłomiej Grzechnik. Pierwszy z nich dołączył do kadry dopiero w ostatnich kolejkach Ligi Europejskiej, ale od razu wszedł do podstawowego składu i został jednym z najjaśniejszych punktów tej drużyny. Natomiast Grzechnik w kadrze prowadzonej przez Andrzeja Kowala gra od samego początku i uczestniczył m.in. w Igrzyskach Europejskich w Baku.

Niestety w półfinale turnieju Polacy nie zdołali nawet nawiązać walki ze Słowenią. Nasi rywale byli zespołem zdecydowanie lepszy i zasłużenie wygrali 3:0 (25:15, 25:21, 25:21). Od początku spotkania na parkiecie przebywał Bartłomiej Bołądź, natomiast Bartek Grzechnik wszedł do gry w późniejszej fazie meczu. W drugim pojedynku półfinałowym niespodziewanie Macedonia pokonała Estonię 3:0.

Dziś (14 sierpnia) o godzinie 17.00 Polska zagra z Estonią w meczu o brązowy medal. Natomiast o 20.00 w wielkim finale Macedonia zmierzy się ze Słowenią.

KD / pzps.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy