Kolejny sprawdzian Czarnych

Kolejny sprawdzian Czarnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Siatkarze z Radomia zagrają dwa mecze, ale w piątek i sobotę publiczności w Rypinie zaprezentuje się cztery zespoły. Obok już wymienionych stawkę uzupełnia Indykpol AZS Olsztyn. Każda z ekip rozegra po dwa mecze sparingowe.

Dla wszystkich drużyn turniej jest kolejnym etapem przygotowań do sezonu. W ramach przygotowań zespoły biorą udział w licznych meczach sparingowych. Zespół z Radomia w miniony weekend był na Słowacji. W środę zmierzył się Kazhany Barkom Lwów. Effector wygrywa turniej w Piwnicznej. Łuczniczka trenowała w Cetniewie. Tymczasem olsztynianie w ostatnim czasie rozegrali kilka sparingów z Lotosem Trefelm Gdańsk, wicemistrzem Polski.

Nic dziwnego, że siatkarze obu drużyn cieszą się, że tym razem przyjdzie im rywalizować z innymi przeciwnikami.  - Nareszcie zagramy z innymi zespołami! W sumie drugi weekend pod rząd graliśmy z Lotosem Treflem Gdańsk, teraz zmierzymy się z Effectorem i Łuczniczką. Damy na pewno z siebie wszystko, a celem numer jeden będzie realizowanie założeń trenera i wygranie obu spotkań - mówi Paweł Adamajtis, atakujący olsztyńskiej drużyny, w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Indykpol nie zagra z Cerrad Czarnymi Radom, ale Raul Lozano nie ma wątpliwości, że jego podopieczni zaprezentują się lepiej niż przed kilkudziesięciu godzinami w potyczce z Kazhany Barkom Lwów. - Zagraliśmy słabiej niż przed kilkoma dniami na Słowacji. Zrobiliśmy krok w tył, ale jestem przekonany, że nasz poziom gry będzie inny, wyższy - zapewniał już w środę szkoleniowiec.

Program turnieju w Rypinie:
25 września (piątek)
godz.17:00 Indykpol AZS Olsztyn – Effector Kielce
godz. ok. 19:30 Cerrad Czarni Radom – Łuczniczka Bydgoszcz

26 września (sobota)
godz. 15:00 Effector Kielce – Cerrad Czarni Radom 
godz. ok. 17:30 Indykpol AZS Olsztyn – Łuczniczka Bydgoszcz

wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy