Radio Rekord Radom 29 lat z Wami Radio Rekord Radom 29 lat z Wami
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

Grzegorz Szumielewicz: "Chcę zapomnieć o pechowym sezonie..."

Grzegorz Szumielewicz:
Zapraszamy Państwa do przeczytania wywiadu z byłym siatkarzem Czarnych Radom, a obecnym zawodnikiem STS-u Skarżysko-Kamienna, Grzegorzem Szumielewiczem.

W minionym sezonie Czarni Radom nie mieli sobie równych w II lidze i pewnie wywalczyli awans na zaplecze PlusLigi. Jednym z autorów sukcesu jest były siatkarz Czarnych Radom, a obecny zawodnik STS-u Skarżysko- Kamienna, Grzegorz Szumielewicz (na zdjęciu). Niestety od przyszłego sezonu popularny "Szumi" nie wystąpi w drużynie beniaminka I ligi. Postanowiliśmy, więc zapytać samego siatkarza o jego siatkarską przyszłość w klubie STS-u. 


Adam Kurasiewicz: Po Twoim odejściu z Czarnych widać, że na nowego pracodawcę nie musiałeś długo czekać, bo od razu zglosił się po Ciebie zespół ze Skarżyska.

Grzegorz Szumielewicz (STS Skarżysko-Kamienna): Zbyt dużego pola manewru nie miałem. Zostałem wyrzucony z klubu w połowie czerwca, a większość dobrze prosperujących klubów w pierwszej lidze miało pozamykane składy. Dostałem ofertę ze Skarżyska i postanowiłem z niej skorzystać.

Adam Kurasiewicz: W Radomiu głównie grałeś na pozycji atakującego, chociaż wiemy że od zawsze grałeś na pozycji przyjmującego. Gdzie dokładnie widzą Ciebie trenerzy STS-u?

Grzegorz Szumielewicz (STS Skarżysko-Kamienna):  W minionym sezonie pierwszą rundę oraz pierwsze mecze rundy rewanżowej grałem na pozycji przyjmującego. Później zostałem przesunięty na pozycję drugiego atakującego - taka była decyzja trenera. W STS-ie prawdopodobnie zagram na przyjęciu.

Adam Kurasiewicz: Wracasz można powiedzieć na stare śmieci. Klub STS-u to Twój macierzysty klub. Jesteś zadowolony że wracasz do domu?

Grzegorz Szumielewicz (STS Skarżysko-Kamienna): To prawda, przygodę z siatkówką rozpocząłem w Skarzyku, ale to w Radomiu dostałem szanse rozwoju oraz gry w seniorskiej drużynie WKS-u, którego czułem się wychowankiem.

Adam Kurasiewicz: Wraz z Tobą do STS-u idzie Łukasz Kleczaj, zaś pierwszym szkoleniowcem będzie doskonale znany radomskiej publiczności Łukasz Kruk, więc osamotniony nie będziesz.

Grzegorz Szumielewicz (STS Skarżysko-Kamienna): Dokładnie tak. Jest jeszcze Łukasz Staniewski, z którym znam się jeszcze z czasów juniorskich oraz koledzy z STS-u. Także wszyscy czterej, wspólnie będziemy jeździć na treningi do Skarżyska.

Adam Kurasiewicz: Treningi wznawiacie dopiero w sierpniu, więc jakie plany wakacyjne na lipiec?

Grzegorz Szumielewicz (STS Skarżysko-Kamienna):  Planuję odpocząć oraz poukładać swoje sprawy. Przede wszystkim chcę zapomnieć o pechowym sezonie oraz "naładować akumulatory", oczywiście podczas aktywnego wypoczynku (uśmiech)

Adam Kurasiewicz: Życzymy więc, słonecznych i jeszcze bardziej upalnych wakacji dla Ciebie i całej Twojej rodziny.

Grzegorz Szumielewicz (STS Skarżysko-Kamienna):  Dziękuję, również życzę wszystkim udanych wakacji, a całej "Czarnej Ekipie" sukcesów i powodzenia w I lidze.


                                     
                               www.facebook.com/Cozadzienplsport - Wejdź i dołącz do nas!PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo=

#WieszPierwszy

Najnowsze wiadomości

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Najczęściej czytane

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0K

Polecamy