Duże wyróżnienie dla radomskich siatkarzy

Duże wyróżnienie dla radomskich siatkarzy
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W ostatnim turnieju cyklu duet z Radomia wypadł poniżej oczekiwań. Malec i Kiernoz co prawda rozpoczęli zawody od zwycięstwa, ale później radzili sobie nieco gorzej i ostatecznie zostali sklasyfikowanie na miejscu 9-12. Mimo wszystko z Trójmiasta wracali w dobrych humorach.

Po zakończeniu ostatniego turnieju odbyła się uroczysta gala, na której wyróżniono najlepszych zawodników tegorocznego cyklu. Radomski duet był nominowany w kilku kategoriach, a udało mu się zostać odkryciem roku. Dodatkowo Bartek Malec został wybrany najlepszym atakującym całego cyklu.

Na zakończenie sezonu letniego radomscy siatkarze wezmą udział w turnieju finałowym mistrzostw Polski. Walka o medale rozegra się w najbliższy weekend w Krakowie. Poza Bartłomiejami Kiernozem i Malcem barwy Radomskiego Centrum Siatkarskiego bronić będą Kacper Kujawiak i Michał Bryl. Swój występ w zawodach zapowiedział również siatkarz Cerradu Czarnych Radom - Daniel Pliński.

KD / wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Ostatnio komentowane

Polecamy


Warning: getimagesize(img/zajawki/dscn4468.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client1/web74/web/app/model/Meta.php on line 96