Daniel Pliński nowym kapitanem Czarnych

Daniel Pliński nowym kapitanem Czarnych
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

W czwartek (14 sierpnia) po południowym treningu, zawodnicy Cerrad Czarnych Radom wybrali nowego kapitana zespołu oraz radę drużyny. Pieczę nad demokratycznym wyborem sprawowała komisja sztabu trenerskiego.

Po historycznym powrocie Cerrad Czarnych Radom do ekstraklasy, funkcję kapitana zespołu w sezonie 2013/2014 pełnił Bartłomiej Neroj. Rozgrywający opuścił jednak Radom i zagra w drużynie BBTS-u Bielsko-Biała. W czwartek (14 sierpnia) po południowym treningu zespół w tajnym, demokratycznym głosowaniu pod uważnym okiem komisji, wybrał nowego kapitana zespołu oraz radę drużyny.

Najwięcej głosów uzyskał nowy środkowy Cerrad Czarnych Radom - Daniel Pliński. Z kolei radę drużyny tworzyć będą kolejno: Kamil Gutkowski, Wojciech Żaliński oraz Michał Ostrowski.

- Jest to na pewno dla mnie ogromne wyróżnienie. Jedyne co mogę teraz powiedzieć to "dziękuję". Chłopaki mi zaufali, powierzyli ważną funkcję, także postaram się nikogo nie zawieść - powiedział w rozmowie z serwisem wksczarni.pl nowy kapitan drużyny Wojskowych, Daniel Pliński.

- Taki zawodnik, z tak ogromnym doświadczeniem oraz charyzmą i podejściem do treningu, nie mógłby nie być kapitanem. Decyzja była jednogłośna i jak najbardziej słuszna - dodaje Kamil Gutkowski, który znalazł się w radzie drużyny.

MN / wksczarni.pl / fot. archiwum cozadzien.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Polecamy