Zasłużona wygrana Broni

To gospodarze mieli pierwszą okazję, by wyjść na prowadzenie już w 7. minucie. Po rzucie rożnym Broń miała jednak mnóstwo szczęścia i skończyło się bez konsekwencji. Do przerwy radomianie mieli jeszcze kilka okazji: głową w 12. minucie próbował Czarnecki, w 27. Wicik uderzał prosto w słupek, a w 42. Bojek z kilkunastu metrów. Gol jednak nie padł.

Po zmianie stron nadal to Broń miała więcej sytuacji. W 54. minucie tym razem Michał Bojek trafił w słupek i na stadionie w Grodzisku Mazowieckim nadal nie było bramek. Tymczasem kontratak Pogoni w 58. minucie mógł skończyć się fatalnie. Gospodarze stworzyli sobie sytuację sam na sam i Paweł Młodziński uratował sytuację.

Broniarze wciąż byli w natarciu, ale przyniosło to efekt dopiero w 79. minucie. Wtedy świetnie przchwycił piłkę w środku Kamil Czarnecki i wyłożył ją do Adriana Dziubińskiego. Ten nie pomylił się w sytuacji jeden na jeden. Po bramce zrobiło się nerwowo, radomianie za wszelką cenę bronili wyniku. W 86. minucie na boisku zameldował się Michał Panufnik, ale... trzy minuty później dostał czerwoną kartkę za faul na Dziubińskim w polu karnym. Jedenastki na gola nie zamienił jednak Kamil Czarnecki (nominalny wykonawca, Nowosielski zszedł w 71. - przyp.) i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Broń Radom 0:1 (0:0)