Wysokie zwycięstwo Broni w Wieluniu

W meczu 16 kolejki grupy łódzko-mazowieckiej III ligi, Broń Radom pokonała na wyjeździe WKS Wieluń 4:1.

W pierwszej minucie bramkarz Broni Norbert Wnukowski wygrał pojedynek sam na sam z Sebastianem Banasiem. Radomianie objęli prowadzenie już w 5 minucie, kiedy podanie od Dominika Leśniewskiego wykorzystał Jakub Chrzanowski i wpakował piłkę do siatki. Po zdobyciu gola gospodarze przejęli nieco inicjatywę, a Broń nastawiała się na kontrataki. Ekipa z Radomia grała mądrze rozbijając ataki WKS-u. Tuż przed przerwą pięknym strzałem z rzutu wolnego w samo okienko popisał się Mariusz Marczak i Broń prowadziła już 2:0.

Druga część gry rozpoczęła się od ataków miejscowych, które jednak nie przyniosły większego zagrożenia. Radomianie nie dopuszczali do sytuacji podbramkowych dla gospodarzy. W 77 minucie, po rajdzie lewym skrzydłem, zejściu do środka i uderzeniu z 15 metrów Dominik Leśniewski podwyższył na 3:0. Na trzy minuty przed upływem regulaminowego czasu gry gola dołożył jeszcze Łukasz Ślifircyk. W doliczonym czasie gry miejscowi zdobyli jeszcze bramkę honorową.