Wysoka wygrana Broni w sparingu z Mazowszem

W swoim drugim sparingu w trakcie zimowego okresu przygotowawczego piłkarze Broni Radom wygrali na wyjeździe z Mazowszem Grójec 5:1.

Już w trzeciej minucie gry wynik otworzył Mariusz Marczak, który uderzeniem pod poprzeczkę pokonał bramkarza rywali. Chwilę później szkielet bramki obili z kolei rywale. Gospodarze doprowadzili do remisu w 25 minucie i mieli jeszcze dwie dobre sytuacje do zdobycia gola. W 33 minucie Broń ponownie wyszła na prowadzenie. Po błędzie defensywy Mazowsza gola zdobył Piotr Nowosielski. Tuż przed przerwą podwyższył jeszcze Bartosz Krukowski.

W drugiej połowie Mazowsze ani razu nie zagroziło bramce strzeżonej przez Norberta Wnukowskiego. Ekipa z Plant zdobyła dwie gole za sprawą Nowosielskiego, a mogła trafić do siatki rywali jeszcze kilkukrotnie.

Mazowsze Grójec - Broń Radom 1:5 (1:3)
Bramki: Cudny 25' - Marczak 3', Nowosielski 33', 70', 83', Krukowski 43'

Broń I połowa: Przytuła – Wieczorek, Krukowski, Ankurowski, Wichucki, Wicik, Bouchniba, Lesniewski, Lekgari, Marczak, Nowosielski
Broń II polowa: Wnukowski - Krukowski, Skórnicki, Wichucki (Lekgari 65'), Dobosz, Bojek, Sałek, Więcek, Borzęcki, Marczak (Nowosielski 65'), Stefański