Remis Broni na koniec przygotowań

Piłkarze Broni Radom zremisowali z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:3 w ostatnim sparingu przed początkiem rundy wiosennej III ligi.

Mecz początkowo miał odbyć się na płycie stadionu przy ul. Narutowicza. Ze względu na opady deszczu we wtorek wieczorem i w środę rano, sparing został przeniesiony na boisko ze sztuczną nawierzchnią. Wszystko po to, aby na sobotnią inaugurację rundy wiosennej nawierzchnia na stadionie była w jak najlepszym stanie.

Pierwsza połowa meczu z KSZO nie była dobra w wykonaniu ekipy z Plant. Co prawda już w drugiej minucie Broń wyszła na prowadzenie po golu Wiktora Lacha, ale potem było już gorzej. Po błędach defensywy przyjezdni zdobyli trzy gole i po czterdziestu pięciu minutach zasłużenie prowadzili.

Po przerwie na placu gry pojawili się juniorzy reprezentujący barwy radomskiego zespołu w Centralnej Lidze Juniorów i zaprezentowali się bardzo pozytywnie doprowadzając do remisu. W 50 minucie z rzutu karnego trafił Michał Modzelewski, w 68 minucie wyrównał Przemysław Nogaj.

- Pierwsza połowa piłkarsko była niezła w naszym wykonaniu, jednak błędy, które przytrafiły się nam w defensywie wołają o pomstę do nieba. Skład, który dzisiaj wybiegł od pierwszych minut nie jest w stu procentach taki jaki zagra w sobotę ze Startem Otwock, przewiduje pojedyncze zmiany w tym zestawieniu - powiedział po meczu Tomasz Dziubiński, trener Broni Radom.

Broń Radom - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:3 (1:3)
Bramki: Lach 2', Modzelewski 50' (k), Nogaj 68, - Dziadowicz 5, Stawiarski 20, Grunt 31

Broń (skład za bronradom.pl): Wnukowski - Rdzanek, Gorczyca, Skórnicki, Budziński, Leśniewski, Sałek, Ankurowski, Lach, Wicik, Nowosielski oraz Majos, Krukowski, Modzelewski, Wichucki, Wróblewski, Kozicki, Stefański, Midziołek, Więcek, Nogaj, Sokołowski