Przegrana Broni w sparingu z Wisłą Puławy

Broń Radom przegrała na wyjeździe z drugoligową Wisłą Puławy 1:2 w meczu sparingowym.

Na rozgrzewce kontuzji doznał Mikołaj Skórnicki i nie zagrał w sobotnim (14 lutego) spotkaniu. W Puławach nie wystąpili także Mariusz Marczak oraz Norbert Wnukowski.

Gol dla gospodarzy padł już po piętnastu minutach gry a jego autorem był Brazylijczyk, Raphael Carioca. Broń wyrównała w 26 minucie. Z rzutu rożnego dośrodkował Piotr Nowosielski, obrońcy Wisły wybili piłkę na dwunasty metr, a tam czekał Michał Bojek, który ładnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Drużyna z Puław wynik ustaliła w 51 minucie, kiedy drugiego gola w tym meczu zdobył Raphael. Radomianie mieli jeszcze szanse na wyrównanie, ale wynik nie uległ już zmianie.

Wisła Puławy - Broń Radom 2:1 (1:1)
Bramki: Raphael 15', 51' - Bojek 26'

Broń: Budzikur - Wieczorek, Gorczyca, Ankurowski, Wichucki, Leśniewski, Sałek, Krukowski, Bojek, Bouchniba, Nowosielski oraz Wicik, Stefański, Dobosz, Więcek