Piłkarze Broni Radom wygrywają kolejny test

Piłkarze Broni Radom sumiennie rozgrywają kolejne pojedynki przed rundą rewanżową w IV lidze. W sobotnie przedpołudnie (18 lutego) zawodnicy Dariusza Różańskiego podejmowali zespół Granatu Skarżysko-Kamienna.

Wynik meczu otworzył w 38 minucie spotkania Piotr Nowosielski, który po składnej akcji zespołu i asyście Emila Więcka, technicznym strzałem w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości. Kolejne bramki mogliśmy zobaczyć już w drugiej części gry. W 55 minucie na listę strzelców wpisał się napastnik Kamil Czarnecki, a trzy minuty później wynik meczu na 3:0 ustalił Przemek Nogaj. Wynik spotkania mógł być bardziej okazały, jednak Broń Radom tego dnia nie miała najlepiej "nastawionych celowników"

Zapraszamy do obejrzenia skrótu spotkania Broń Radom - Granat Skarżysko-Kamienna, któy przygotował dla Państwa Adam Kurasiewicz.

Broń Radom - Granat Skarżysko Kamienna 3:0