Ostatni sparing Broni na remis

Najświeższe wiadomości sportowe z Radomia i regionu znajdziesz na profilu Sport.Cozadzien.pl na Facebooku - TUTAJ

Spotkanie zostało rozegrane na obiekcie Motoru Lublin. W mecz lepiej weszli radomianie, którzy już w 2. minucie mogli objąć prowadzenie. Jednak wtedy Wiktor Putin nie zdołał trafić do bramki. Nowy snajper Broni dosyć szybko się zrehabilitował i po chwili wyprowadził radomian na prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie Wiktor Putin ponownie wpisał się na listę strzelców i do przerwy drużyna Artura Kupca prowadziła 2:0.

Po zmianie stron do ataku ruszyli gospodarze. Lublinianie dosyć szybko zdobyli dwie bramki i doprowadzili do remisu. W ostatnich minutach tempo gry wyraźnie siadło i mecz zakończył się remisem 2:2.

Był to ostatni w tym okresie przygotowawczym sparing Broni Radom. Teraz zespół z Plant będzie miał kilka dni na złapanie świeżości, a zmagania na boiskach IV ligi rozpocznie 12 sierpnia od domowego spotkania z Wilgą Garwolin.

Lublinianka Lublin – Broń Radom 2:2

Bramki: Pioś 49’, Bogusz 59’ - Putin 9’, 27’

Broń: Młodziński (Kula 46’) - Sala (Dulias 79’), Wojciech Kupiec (Wiktor Kupiec 65’), Grunt, Leśniewski (Oziewicz 46’, Nowosielski 75’), Imiela, Więcek, Nogaj (Leśniewski 76’), Nowosielski (Dobosz 65’), Putin (Jedynak 52’), Obłuski (Stańczyk 72’)