KS Konstancin - Broń Radom 0:1
Bramki:
Nowosielski 61'
KONIEC MECZU!
90' Sędzia dolicza 4 minuty.
90' Za Leśniewskiego na boisku pojawia się Jakubczyk.
88'Książek za Nowosielskiego.
86' Leśniewski sam na sam z bramkarzem! Zabrakło wykończenia!
83' Czarnecki otrzymuje drugą żółtą kartkę. Bezmyślne zagranie piłkarza Broni który wykopał po gwizdku piłkę daleko poza plac gry. Broń gra w "10"
80' Leśniewski po starciu z zawodnikiem Konstancina padł na murawę... potrzebna pomoc masażysty.
78' Za Bojka wchodzi Nogaj (Broń). Do końca już 12 minut.
74' Doskonała kontra dla Broni - Bojek zatrzymany w ostatnim momencie w polu karnym.
72' Rzut rożny dla Broni. Wcześniej czas na uzupełnienie płynów. Trener Różański motywuje swoich zawodników przed ostatnimi minutami spotkania. "Nie ma straconych piłek" - słowa trenera.
71' Dużo nerwów w poczynaniach gospodarzy.
70' Leśniewski uderza w polu karnym po zagraniu od Sałka - za lekko.
66' Niecelny strzał gospodarzy o zamieszaniu w polu karnym Młodzińskiego.
65' Sałek ukarany żółtą kartką.
61' Bramka Nowosielskiego! Asysta Czarneckiego! Broń prowadzi w Konstancinie 1:0!
59' Teraz z z dystansu uderza Czarnecki! Pewna obrona bramkarza
55' Sałek uderza w poprzeczkę!
47' Od razu dobra akcja gospodarzy. Na szczęście nieskuteczna dla Broni.
46' Wracamy do gry! Czas na drugą połowę meczu! Broń jak na razie remisuje na wyjeździe w Konstancinie 0:0

45' Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Broń przeważa i powinna prowadzić już 2:0, jednak w doskonałej dyspozycji jest dziś bramkarz gospodarzy.
37' Nowosielski przed szansą! Nie trafia z 10 metrów! To był szansa... 100 procentowa!
35' Czarnecki faulowany przed polem karnym rywala. Pietralski uderza z dystansu - doskonała obrona bramkarza gospodarzy!
*Wracamy do gry.
30' Przerwa na uzupełnienie płynów.
27' Nowosielski znalazł się z piłką w polu karnym rywala i domagał się zagrania piłki ręką przez zawodnika Konstancina.
23' Jest odpowiedź Konstancina - niecelny strzał z dystansu.
19' Pietralski uderza w mur...
18' Bojek faulowany pod polem karnym! Szansa dla Broni
15' Znów Leśniewski uderza - ponownie broni bramkarz Konstancina!
14' Leśniewski decydyje się na strzał w polu karnym rywali - doskonała parada bramkarza gospodarzy!
12' Dobra akcja Broni. Przed polem karnym zatrzymany był Nowosielski. Piłkarz Broni domagał się przewinienia - bezskutecznie
11' Strzał gospodarzy - broni Młodziński.
10' Pietralski uderza z dystansu - niecelnie. Konstancin gra mocno pressingiem.
8' Dobra akcja Leśniewskiego na skrzydle.
6' Konstancin mial swoją szansą po rzucie wolnym.
2' Nowosielski w boczną siatkę - dobry strzał.
1' Zaczynamy!

*Za chwilę losowanie i rozpoczynamy dzisiejszy mecz w Konstancinie!
*Piłkarze już wchodzą na boisko!
*Po meczu zapraszamy na skrót spotkania i pomeczowe wypowiedzi.

Składy:

KS Konstancin: Osuch - Obierak, Nowak, Rybaczuk, Oleksiak, Skrzypek, Doliński, Sodel, Nawrocki, Wiercioch, Wrażeń
Broń Radom: Młodziński - Pietralski, Sala, Krukowski, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Oziewicz, Bojek, Nowosielski, Czarnecki

16:40 - Witamy serdecznie z meczu Broni Radom która dziś gra w Konstancinie! Początek meczu od godziny 17:00! Relację przeprowadzi Adam Kurasiewicz!