Radio Rekord Radom mobilne Radio Rekord Radom mobilne
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjEiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

Gorczyca i Pakos wracają po pauzie. Bron jedzie do Wielunia

Gorczyca i Pakos wracają po pauzie. Bron jedzie do Wielunia
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Broń jedzie do Wielunia n amecz z tamtejszym WKS fot. S WW sobotę (29 września) piłkarze radomskiej Broni, jadą do Wielunia. Zmierzą się tam z WKS-em w ramach rozgrywek III ligi łódzko-mazowieckiej.

WKS Wieluń jest dopiero okupuje dopiero 13 pozycję w tabeli z dorobkiem 6 punktów na koncie. W ostatnim ligowym spotkaniu przegrał on z MKS Kutno 0:1 na wyjeździe. Jak do tej pory beniaminek III ligi odniósł 2 zwycięstwa (z w Orłem Wierzbica 5:1 i z Targówkiem Warszawa 3:1)  oraz 6 porażek.

Broń tymczasem po 8 ligowych kolejkach goni czołówkę III ligi. Aktualnie radomianie zajmują 4 miejsce z dorobkiem 16 punktów na koncie. Do lidera z Legionowa tracą 8 punktów. Do składu wrócili już po pauzie za czerwone kartki Łukasz Pakos i Wojciech Gorczyca. Zabraknie natomiast Noheem'a. Być może na boisku pojawi się też Mouhamadou Fall, który dobrze spisuje się na treningach.

WKS Wieluń - Broń Radom sobota 29 września godz. 16.00


MPktBrZ.R.P. RazemZ.R.P. DomZ.R.P. Wyjazd
1Legionovia Legionowo82418-88-0-05-0-03-0-0
2Ursus Warszawa82014-76-2-02-1-04-1-0
3Sokół Aleksandrów Ł.81713-55-2-13-0-12-2-0
4Broń Radom81619-75-1-23-1-02-0-2
5Omega Kleszczów81413-84-2-22-1-12-1-1
6Lechia Tomaszów Mazow.81411-84-2-23-1-01-1-2
7Pogoń Grodzisk Mazow.81416-144-2-24-1-10-1-1
8MKS Kutno8118-73-2-33-2-10-0-2
9Start Otwock81015-153-1-42-0-11-1-3
10Mazur Karczew897-103-0-51-0-22-0-3
11Włókniarz Zelów8710-152-1-51-0-21-1-3
12GKP Targówek879-172-1-50-1-42-0-1
13WKS Wieluń8614-162-0-60-0-32-0-3
14Orzeł Wierzbica856-191-2-50-2-21-0-3
15Zawisza Rzgów846-151-1-60-1-31-0-3
16Warta Sieradz837-150-3-50-0-30-3-2

J P tabela: polskapilka.net

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjMiIGRhdGEtcmV2aXZlLWlkPSI0NGIxNzY0MWJjOTg4OTU5NmEyZDdiN2ZkNTRiNWZlNSI+PC9pbnM+DQo8c2NyaXB0IGFzeW5jIHNyYz0iLy9yLmNvemFkemllbi5wbC9zZXJ2ZXIvd3d3L2RlbGl2ZXJ5L2FzeW5janMucGhwIj48L3NjcmlwdD4=

#WieszPierwszy

PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE1IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+
PGlucyBkYXRhLXJldml2ZS16b25laWQ9IjE5IiBkYXRhLXJldml2ZS1pZD0iNDRiMTc2NDFiYzk4ODk1OTZhMmQ3YjdmZDU0YjVmZTUiPjwvaW5zPg0KPHNjcmlwdCBhc3luYyBzcmM9Ii8vci5jb3phZHppZW4ucGwvc2VydmVyL3d3dy9kZWxpdmVyeS9hc3luY2pzLnBocCI+PC9zY3JpcHQ+

Polecamy