Chcesz być piłkarzem? Zostań Broniarzem!

Chcesz być piłkarzem? Zostań Broniarzem!
Najlepsze wiadomości video z Radomia znajdziesz na naszym kanale na YouTube - TUTAJ

Broń to jedyny klub, który posiada pięć zespołów młodzieżowych na szczeblu mazowieckim, w tym dwa w Ekstralidze. W zajęciach uczestniczy systematycznie prawie 600 piłkarzy podzielonych na 17 zespołów, a zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy.

Gdzie tkwi recepta sukcesu szkółki z Narutowicza 9? To dobra atmosfera i bardzo profesjonalne podejście trenerów. Co ważne, w klubie z Plant dzieci z grupy naborowej nie są poddawane testom sprawnościowym. - W obecnych czasach dziecko może być fizycznie lub technicznie słabsze od rówieśników, ale już za rok może poczynić ogromne postępy - przekonują włodarze klubu.

W ostatnich latach przez szkółkę piłkarską Broni przewinęli się zdolni zawodnicy, którzy dziś stanowią o sile zespołów z wyższych lig. M.in.: Bartłomiej Kalinkowski (Legia Warszawa - 4 mecze w Ekstraklasie, Wigry Suwałki), Kacper Pietrzyk (Legia Warszawa juniorzy, reprezentacja Polski U17), Jakub Chrzanowski (Miedź Legnica, I liga), Jan Szpaderski (Miedź Legnica, juniorzy), Adrian Dąbrowski (Ruch Chorzów, juniorzy).

Przez cały wrzesień wszyscy chętni mogą zgłaszać się i próbować swoich sił podczas treningów. Najmłodsze grupy (rocznik 2009 i 2010) trenują w poniedziałki i czwartki od godz. 18.15.

Więcej informacji udzielają trenerzy poszczególnych drużyn. Kontakt do nich można znaleźć na oficjalnej stronie klubu - bronradom.pl w zakładce "Trenerzy".


KK / bronradom.pl / fot. bronradom.pl

Najświeższe wiadomości z Radomia i regionu znajdziesz na profilu CoZaDzien.pl na Facebooku - TUTAJ

#WieszPierwszy

Polecamy