Broń zremisowała w swoim ostatnim sparingu przed ligą

Podopieczni Artura Kupca w swoim ostatnim kontrolnym spotkaniu, zmierzyli się z Oskarem Przysucha.

Drużyna radomskiej Broni, chyba nie spodziewała się, że środowa potyczka z miejscowym Oskarem nie będzie należeć do najłatwiejszych.

Już od pierwszych minut spotkania gospodarze starali się narzucić swój styl gry. Dłużej utrzymywali się przy piłce oraz wymieniali bardzo dużą liczbę podań. Jako pierwsi, jednak strzał na bramkę oddali piłkarze Broni. Bardzo precyzyjny strzał zawodnika z Radomia, z najwyższym trudem obronił bramkarz Oskara - Piotr Przepiórka.

Przez dłuższy okres gry walka toczyła się głównie w środkowej części boiska. Warto podkreślić, że obydwa zespoły grały bardzo mądrze w defensywie, a piłkarze Oskara grali bardzo blisko siebie nie dając się rozciągnąć w żadnej formacji. Jedynie stałe fragmenty gry w pierwszej połowie, były jakimkolwiek sposobem na zagrożenie bramki piłkarzy z Przysuchy. Z każdą ubiegającą minutą to zawodnicy Oskara zaczęli naciskać na wyżej notowanego rywala. Pierwsza połowa zakończyła się remisem, jednak gra w pełni był kontrolowana przez drużynę Oskara, która mądrze konstruowała swoje akcje i dokładnie grała w obronie.

W drugiej połowie gra wyraźnie się ożywiła. Po bardzo ładnej akcji Broni Radom przed szansą na zdobycie bramki, był wprowadzony po przerwie Chrzanowski. Zawodnik najpierw przyjął piłkę klatką piersiową, a następnie uderzył z przewrotki, jednak na posterunku był dobrze dysponowany w tym spotkaniu drugi bramkarz Oskara.

Kolejnych klarownych sytuacji nie wykorzystywali zarówno Ciupiński, jak również Złoch. Od 70 minuty spotkania tępo gry podkręcili "Broniarze". Mimo klarownych sytuacji, brakowało skuteczności. Mecz zakończył się remisem 0:0, jednak trzeba również powiedzieć wiele dobrego o drużynie z Przytyka. Oskar w ubiegłym sezonie walczył o IV ligę, jednak w ostatecznym rozrachunku nie udało mu się wskoczyć o ligę wyżej. W tym sezonie bez wątpienia, drużyna Oskara jest murowanym faworytem do awansu.

Jutro natomiast zapraszamy Państwa do obejrzenia skrótu video z tego spotkania.

Oskar Przysucha 0:0 Broń Radom

Broń Radom: Broń: Młodziński - Rdzanek, Bargieł (46 Noheem), Gorczyca, Kupiec, Złoch (76 Leśniewski), Pakos (46 Budziński), Sałek, Wicik (69 Ciupiński), Chudziński (46 Chrzanowski), Kowalczyk (82 Wojciechowski).

źródło: skład drużyny Broni - bronradom.pl