Broń remisuje. Zapis RELACJI LIVE

1:1 (1:1)

KONIEC MECZU REMIS 1:1

90' + 1 - kolejna dobra akcja Sokoła - gospodarze wybijają piłkę praktycznie z linii bramkowej!

90' - zmianan w Sokole: schodzi nr 6 Łagiewczyk MIchał wchodzi nr 17 Gostyński Maciej

89' - Bartosiak główką - łapie bramkarz Sokoła

88' - zmiana w Broni schodzi nr schodzi nr Ciupiński  wchodzi nr 13 Bartosiak Tomasz

86' - Broń przy piłce - Barankiewicz - strzał - bramkarz SOkoła wybija piłkę - przjmuje ją Ciupiński - SPALONY

85' - Akcja Broni - Strzał Chrzanowskiego niecelnie ale piłka w boisku, dobija Złoch

83' - ZMiana w Sokole: schodzi nr 11 Daros wchodzi nr 5 Bierdziński Damian

82' - dobra akcja Sokoła - prawą storną wrzutka w pole karne Broni .... łapie Młodziński - Broń przy piłce

81' - Sokół kontroluje grę - teraz nieporozumienie w drużynie gości, wykorzystuje to Broń - akcja na bramkę Sokoła - piłkę przejmuje jednak bramkarz gości

80' - Ależ strzał .... z 30 m Sokół: Daros - poprzeczka - ależ szczęście Broni - strzał byłby nie do wybronienia

77' - pierwsza dogodna sytuacja Broni - Ciupiński jednak zmarnował akcję - piłka przeleciała obok bramki Sokoła

76' - Broń próbuje pressingu - ale to Sokół jest więcej przy piłce

73' - zmiana u gości - schodzi nr 15 Knera wchodzi nr 7 Komorowski Robert

Kilka zdjęć prosto z meczu :)

71' - Zmiana w Broni schodzi nr 17 Siwak wchodzi nr 16 Barankiewicz

70' - Broń - atakuje - Kowalczyk do Menerta - ten ... podaje do bramkarza Sokoła

68' - akcja SOkoła - sam na sam - Daros - Młodziński wślizgiem wybija piłkę - nadal 0:0

66' - zmiana w Broni schodzi nr 11 Chudziński wchodzi nr 9 Chrzanowski

63' - Zmiana w drużynie SOkoła schodzi nr 13 Pabijańczyk wchodzi nr 10  Osowski

61' - Broń z rogu - Chudziński - rożny - jeszcze raz Chudziński - piłkę łapie bramkarz gości

60' -  Ciupiński lewą stroną - drybling w polu karnym SOkoła - piłkę przjmują defensorzy gośći

58' - dobra akcja Broni - wrzutka w pole karne - piłkę łapie bramkarz gości

57; - ŻÓŁTA KARTKA  dla zawodnika Broni nr 17 Siwak - za nierozważne kopnięcie gracza Sokoła

56' - ZÓŁTA KARTKA dla zawodnika SOkoła nr 3 ZIółkowski za ciągnięcie za koszulkę rywala

55' - gra uspokoiła się nieco - króluje walka w środku pola

53' - kolejna akcja Sokoła - Antosik - piłkę przejmuje Broń

51' - rożny dla Sokoła - goście cisną od początku II połowy

48' - rzut wolny dla Sokoła z 20 m - ponad bramką

46' - rozpoczyna Broń

Sytuacja z karnym: piłkę ręką odbił zawodnik Broni - Kupiec, a ta trafiła z kolei bezpośrednio w rękę zawodnika Sokoła. Wszystko w polu karnym gośći. Sędzia podyktował jednak "11". Goście protestowali, a nr 11 - Daros - dostał żółtą kartkę.

1:1

KONIEC I POŁOWY

45' - Ciupiński sam na sam strzał - rożny - bramkarz Sokoła wybija

1:1 GOL! - Kupiec (karny)

45' - Karny dla Broni - za zagranie piłki ręką - wykonuje Kupiec i jest 1:1 - zółta kartka dla Sokoła -nr Daros Kacper

43' - faul dla Broni w narożniku boiska po lewej stronie pola karnego Sokoła - ZÓŁTA KARTKA dla gości - nr Golański Piotr - za faul

Za co kartki: Zawodnik Broni podszedł i uderzył zawodnika Sokoła "z główki" w głowę. Powód - Łagiewczyk został sfaulowany po czym wstał i zaczął machać rękoma w stronę zawodnika Broni - sprzeczka jakich wiele na boisku - kartki za głupotę!

37' - CZERWONA KARTKA DLA ZAWODNIKA BRONI - nr 4 Nohem - żółta kartka dla Łagiewczyka z Sokoła

35' - faul dla Broni 17 m od bramki - uderza Kupiec - ponad bramką

32' - kolejny rożny dla Broni - wrzutka - Bargiel - obok bramki nadal 0:1

30' - ależ było blisko - sędzia nie podyktował karnego, Sokół miał Farta! - obrońca gości zatrzymał piłkę ręką- sędzia podyktował rożnego dla Broni, .

28' - strzelał Łągiewicz z ok 25 m z lewej strony pola karnego Broni, piłka odbiła się od Złocha i mamy bramkę samobójczą

GOL 0:1! Złoch (samobójcza)

27; - Daros - do Ceglarza - ten strzela ..rożny dla Sokoła,

26' - rzut wolny dla Sokoła - z prawej strony przy linii pola karnego

25' - sędzia przerwał grę - udziela reprymendy piłkarzowi Broni - Ciupińskiego - rzut sędziowski - wracamy do gry

23' - Łągiewicz ponownie lewą stroną - jednak wybiegł z piłką za linię bramkową - rzut od bramki dla Broni

22' - Broń- Ciupiński z 14 m strzela - piłka odbija się od obrońcy, - dobija Złoch - rożny dla Broni

20' - Dwie dobre akcje Broni, raz z prawej raz z lewej strony - obie zmarnowane - piłki dogrywane do środka pola karnego były wybijane przed obrońców Sokoła

18' - Sokół: Łągiewicz jest dziś niezwykle aktywny na skrzydle, obrona Broni nie radzi sobie z nim

17' - Goście cały czas próbują atakować lewą stroną boiska - kolejny aut dla Sokoła,

16' - szybki kontratak SOkoła lewą stroną boiska- 20 m - defensywa Broni na miejscu - aut dla Sokoła

15' - Kolejny rzut wolnu dla Broni - ze środka pola zagrywa Kowalczyk

13' - rzut rożny dla Broni- piłkę zagrają od bramki gracze Sokoła

11' - Sokół próbuje grać górnymi piłkami, Broń wszystko stara sie klepać po ziemi

9' - Budziński uderza z rzutu wolnego - piłkę wybija bramkarz Sokoła - ależ było blisko - nadal 0-0

7' - Kupiec fauluje rywala  30 m od bramki. Sokół ma rzut wolny... piłkę przechwycają obrońcy Broni

4' - Broń ma przewagę w pierwszych minutach gry. Rzut wolny dla Broni - Kowalczyk - w pole karne gości, ... faul dla Sokoła

2' - Bargiel - dobra akcja Broni - obok słupka

1' - faul dla Broni - Kupiec wykonuje rzut wolny

Obie drużyny już na polu gry Sokół w białych strojach, Broń tradycyjnie na niebiesko - rozpocznie Sokół

Składy Drużyn:

Sokół Aleksandrów Łódzki: Dębowski, Golański, Ziółkowski, Woźniczak, Gajewski, Ceglarz, Knera, Pabjańczyk, Daros, Łagiewczyk, Antosik;

Broń Radom: Młodziński, Bargiel, Kupie, Budziński, Nohem, Złoch, Siwak, Menert, Chudziński, Kowalczyk, Ciupiński;