Broń Radom - Victoria Sulejówek 1:1 (Zapis relacji live)

Broń Radom - Victoria Sulejówek 1:1
Oziewicz 12' - Odunka 29'

KONIEC MECZU! Broń nadal niepokonana w lidze! Szlagier IV ligi nie zawiódł! To był doskonały mecz!
90' Korner dla Broni. To ostatnia akcja meczu! Czarnecki uderza z główki po wrzutce - jeszcze jeden korner dla Broni.
89' Leśniewski uderza zza pola karnego - blokowana próba zawodnika Broni.
88' Książek marnuje kontrę drużyny Broni! Za lekki strzał w polu karnym zawodnika gospodarzy... Doskonały rajd Leśniewskiego prawym skrzydłem, Książek miał piłkę wystawioną jak na tacy. Niestety nieczysto trafił w piłkę.
87' Zmiana w Broni: Książek za Sałka.
85' Czapa zagrywa do Odunki, ten wpada w pole karne i strzela... słupek!
83' Korner dla Broni. Groźna centra, ale Czarnecki minął się z piłką!
80' Czapa uderza z dystansu - broni Młodziński.
78' Zmiana w Broni: Sobolewski za Oziewicza.
77' Wrzutka w pole karne Victorii - Łysiak łapie na raty.
74' Błąd Sali w defensywie - Bobrowski decyduje się na strzał... tuż obok bramki!
72' Zmiana w Victorii: Niksiński za Roszak - Kasze.
70' Korner dla Victorii. Defensywa Broni oddala zagrożenie.
68' Kolejna szansa Broni! Czarnecki zagrywa w pole karne, Bojek uderza ale jest blokowany!
67' Bojek upada w polu karnym po starciu z zawodnikiem gości. Z naszej perspektywy był zahaczany - sędzia jednak nie dopatrzył się przewinienia a Bojek dostał żółtą kartkę.
*Do Radomia przyjechali kibice Victorii, niestety nie są wpuszczeni na stadion.
62' Akcja za akcje, kontra za kontrę ten mecz może się podobać!
59' Gorczyca przerywa główką podanie Leśniewskiego w pole karne!
57' Wocial nieczysto trafia w piłkę po zagraniu w pole karne z lewego skrzydła.
55' Jakubczyk ujrzał żółtą kartkę.
54' Składna akcja Broni - Łysiak jednak na posterunku.
51' Czarnecki wpada w pole karne - jego strzał zatrzymuje się na bocznej siatce.
50' Czapa znów uderza - tym razem z linii pola karnego, a piłka uderza w słupek!
49' Wicik ukarany żółtą kartką za faul na Odunce.
47' Wocial faulowany przed polem karnym! Czapa uderza nad bramką!
46' Zaczynamy drugą połowę!

*Bramki z pierwszej połowy! TUTAJ!

45' Koniec pierwszej części gry! Dużo walki na boisku. Nikt nie odkłada nogi w tym spotkaniu! Broń remisuje po pierwszej części gry z Victorią 1:1!
43' Rzut wolny dla gości. Tuż obok pola karnego Broni. Młodziński pewnie łapie wrzutkę.
40' Korner dla Broni. Oziewicz zagrywa w pole karne - uderza Sałek, nad bramką!
38' Wocil ukarany żółtą kartką za faul na Sali.
38' Sala doskonale przeczytał zagranie Bobrowskiego - przerwana kontra gości.
36' Wociel chciał oddać strzał, ale przy okazji faulował Sałka.
35' Będzie korner dla Victorii. Czarnecki potrzebuje pomocy fizjoterapeuty po starciu z Bobrowskim. W Radomiu pada deszcz i warunki gry się pogarszają. Śliska murawa.
29' Odunka wyrównuje! Victoria wykorzystała niepewne zachowanie defensywy Broni Radom która nie potrafiła oddalić zagrożenia z pola karnego! 1:1! Odunka mocnym strzałem z 6 metra pokonał Młodzińskiego!
23' Groźna akcja Victorii lewym skrzydłem - przerwana skutecznie przez defensywę Broni.
22' Czarnecki faulowany przed polem karnym Victorii. Wicik uderza... nad bramką!
21' Odunka chciał wymusić rzut karny - absolutnie nie było karnego.
20' Czapa uderza z dystansu - za lekko.
15' Kwadrans gry za nami! Co za tempo meczu!
13' Wocial mógł szybko wyrównać - kolejny strzał, tuż nad poprzeczką!
12' Szybka kontra Broni - Oziewicz w polu karnym dopada piłki i daje prowadzenie Broni! 1:0!
11' Wocial uderza - obok bramki!
11' Odunka zagrywa w pole karne - Wocial mija się z piłką!
10' Jak na razie doskonałe tempo tego meczu. Dużo walki i już pierwszych sytuacji na zdobycie bramek.
9' Łysiak pewnie interweniuje na przedpolu.
8' Dębski przed kolejną szansą - nieporozumienie w szeregach Broni, Dębski dochodzi do piłki jednak uderza obok słupka!
6' Dębski oddał pierwszy strzał w tym meczu - nad poprzeczką
5' Groźna kontra Broni. Dośrodkowanie w pole karne Leśniewskiego - nikt nie doszedł do podania.
3' Zagranie do Oziewicza w pole karne - na spalonym zawodnik Broni.
1' Co za początek Broni! Bojek oddał groźny strzał, który obronił bramkarz gości. Z kolei dośrodkowanie z prawej strony boiska zatrzymało się na poprzeczce!
1' Zaczyna Victoria Sulejówek!!

*Broń dziś na zagra w komplecie białych strojów. Victoria zagra z kolei na niebiesko.
*Piłkarze już na murawie! Przywitanie zespołów i rozpoczynamy dzisiejsze spotkanie!

Wyjściowe składy:

Broń Radom: Młodzinski - Jakubczyk, Sala, Wicik, Dobosz, Leśniewski, Sałek, Oziewicz, Więcek, Bojek, Czarnecki

Victoria Sulejówek: Łysik - Bobrowski, Dźwigała, Gorczyca, Goluch, Roszak-Kasza, Pindor, Czapa, Dębski, Odunka, Wocial

*Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku! CozadzienSport - TUTAJ!

*Piłkarze Broni i Victorii już po rozgrzewce. Początek spotkania już za 10 minut! Po meczu zapraszamy oczywiście na skrót spotkania, a także pomeczowe wypowiedzi i galerię zdjęć z dzisiejszego pojedynku!

*Piłkarze obydwu drużyn już na boisku, rozpoczęli rozgrzewkę przed meczem! Do pierwszego gwizdka sędziego pozostało już 30 minut.

*Victoria Sulejówek w tym sezonie zapisała na swoim koncie 12 zwycięstw i 2 porażki. Warto wspomnieć, że w szeregach Victorii gra kilku zawodników doskonale znanych w Radomiu: Samuelson Odunka i Wojciech Wocial - byli piłkarze Radomiaka oraz wychowanek Broni Radom, Wojciech Gorczyca.

*W składzie Broni Radom zagra od pierwszej minuty Arkadiusz Oziewicz, którego występ w tym meczu stał pod znakiem zapytania!

*Po meczu zapraszamy oczywiście na skrót spotkania, a także pomeczowe wypowiedzi i galerię zdjęć z dzisiejszego pojedynku!

*Dziś w Radomiu pochmurno z przelotnymi opadami. Murawa dziś mokra, a temperatura wynosi 6'C.

*Witamy serdecznie ze stadionu MOSiR-u! Już o godzinie 16:00 rozpocznie się hitowe starcie w IV lidze! Lider Broń Radom podejmie wicelidera, Victorię Sulejówek! Mecz relacjonować będzie Adam Kurasiewicz!